Bjelovar

Status
Not open for further replies.

Nemo02

Member
Evo sad sam saznao da je poginuo dečko kojeg sam znao u Bjelovaru. U subotu je imao nesreću na motoru i maloprije mi je javljeno da je umro danas u bolnici. Nemam pojma što se točno dogodilo. Sezona je stvarno gadno počela.
 
Vise me strah otvarat ovu podrubriku.  :evil:
R.I.P. :no:
 
Crnković, neka mu je laka zemlja.
Kod kolodovra u bjelovaru,udario u auto koji mu izletio.

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
R.I.P.
 
Ako već stavljate vijesti, pokušajte nać i kakvu informaciju na netu, pa stavit link, da doznamo više. Normalno, ako postoji.
 
Pa mislim jel netko primjecuje da je ali 90% nesreca s motorima prenesenih u novinama skrivljeno 'oduzetom prednoscu'. Strava, ovo je sezona lova na motoriste. :shock:
 
ma ovo je stvarno početak očito kur*eve sezone,ma jebi ti to koji je k.... ljudima , pa zar ne razmišljaju da bi kojim slučajem i njihovo djete moglo bit na motoru ,a oni i dalje svoj film u glavi :( :( :( :( :(  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:


STRAŠNO,neka mu je laka zemlja i dobre ceste u nebeskim prostranstvima :( :( :( :(
 
prestarsno..sve gore i gore je..a di je jos sezona. :no:

R.I.P.
 
prava sezona je još relativno daleko a rezultati prvih vožnji su i više nego STRAŠNI,ma užas i ovako nas je malo a tek kako lako odlaaaaaaazimo to je stvarno  :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Gemich said:
svake godine isto,
svi žale, svi se čude
ali i dalje se po naseljima vozi 150+

Potpisujem, užasno je kad netko pogine, i možda tu nije ni mjesto ni vrijeme, ali stvarno ima puno onih koji kroz naselja voze debelo preko 100 km/h
 
Što reći,,... Najgore mi je kad netko pogine, onda to u novinama, onda mi sva ekipa(šta ne vozi , naravno) jesi čua, još jedan poginia..........
 
Status
Not open for further replies.