Blagoslov motora i motorista u Bedekovčini 21.10.2012.

kmamic

Member
Dakle,

21.10.2012. godine Crkvi Sv. Barbare u Bedekovčini će se održati tradicionalni blagoslov motora i motorista kao zahvala što smo živi i zdravi (  :misli: ) završili moto sezonu.

Sveta misa počinje u 11,00 sati.

Vidimo se gore

Pozdrav  (y)
 
Kaj popovi idu u penziju? Koliko otpremnine je dobil?
 
Za popove ne znam da li odlaze u penziju ali za svečenike pouzdano znam da odlaze u mirovinu. Ako te baš zanima raspitaj se u svećeničkom domu sv. Josipa koji je dom za umirovljene svećenike Zagrebačke nadbiskupije, a možeš i u samostanu sv. Franje u Odri  :mrgreen:
 
Lolo,daj nas ti onda informiraj jer mi nemamo vremena obilazit sve te lokacije koje si nabrojal.  :wink:
 
Po čemu si to zaključio  :misli: da bi znao kakvo je vrijeme u Londonu valjda ne treba otići u isti  :mrgreen:
 
*ebo vas Marxizam,
odgovorite covjeku ako znate,
za sranje imate otvorenu temu  :2up:
 
bude; praksa je bila da to bude vikend prije svih svetih(sesvete) vlč.pepek je otišel u mirovinu a novi ja dobio zadatak da se ta tradicija održava... a vlč.pepek bu došao kao gost rekel koju riječ naravno... inače to organizira oldtimer club zabok
 
Blagoslov motora će se održati 28.10.2012. na staroj lokaciji,Crkva Sv.Barbare, Bedekovčina. Uz vlč.Pepeka,koji je odnedavno u mirovini, biti će vlč.Herceg koji je bez imalo oklijevanja preuzeo brigu o motoristima i sve poziva na svoju 1.misu sa motoristima. Poslije blagoslova, tradicionalno okupljanje u Zaboku, Društveni dom DVD-a Pavlovec, uz MK Veterane Zabok. Očekujte bikerske cijene, dobru klopu i ....Ne moramo baš sve otkriti...Dođite i uživajte..

https://www.facebook.com/#!/events/181640155304825/
 
BLAGOSLOV MOTORA BIT ĆE U NEDJELJU, 21.10.2012 GODINE (pomaknuto je na nedjelju prije)..... :021:
 
Sa velikim razočarenjem javljamo Vam da je Blagoslov motora pomaknut na 21.10.2012.
Razlog pomicanja je izričit zahtjev g.Tisanića, BEZ ZNANJA ostalih moto klubova.
Molimo Vas da uvažite našu ispriku, te ipak uspijete izdvojiti vrijeme i doći na ovaj događaj.
MK Veterani - Zabok
 
Tko je Tisanič?
 
Onda nek ima blagoslov bez moto klubova :misli:
 
Sa Tisanićem ili bez,radi se o proslavi završetka sezone i bit je u tome da je to prilika(prije zime)da provozime motore,vidimo drage ljude jer će takvih prilika tijekom daljnjih mjeseci biti malo
 
kosta said:
Tko je Tisanič?

Dragutin Tisanić, predsjednik Oldtimer kluba Zabok
A dobro kak god, bumo došli sad...mada ak je sve ove godine bila zadnja nedjelja u 10-om onda je mogla ostat, ionak ko tam uvijek ide vremenska prognoza je najmanja stvar ak se zbo toga pomicalo.