blesavo pitanje u vezi guma

RSbikerica

New member
Imam Savine gume na svojoj Aprili RS 50 i u zadnje vrijeme mi se stalno dogada da nakon nekog vremena se jedna guma ispuse. (il je zadnja il je prednja) Moze li mi netko pojasniti zasto? I sta uciniti? :misli:
 
Cavli se inace drze u kutijama, a ne rasipani po garazi... :mrgreen:
 
neznam.nema mi logike da se svaki put izduši druga guma :shock: :?
 
A nisi razmisljala o vulkanizeru...? :shock: 8)
 
Savine gume, koje inace imaju dobre vozne sposobnosti su poznate po tome da su dosta porozne, tj nakon nekog vremena se isprazne, ja sam to na autu rijesio tako da sam uzeo sprej za kpanje guma i napunio ih s tim, nakon toga je bilo ok.....
 
Moguće da su ti gume porozne (ovisi kak su stare), možda ti guma ne leži dobro na rubu felge jer je felga svinuta, utisnuti rub, ..... puno razloga može biti. To ti najviše dolazi do izražaja kad zahladi.
Najbolje da odeš do vulkanizera da ti to provjeri.
 
RSbikerica said:
Ma gume su stare ko i motor,6/2004, felge u redu, samo te gume...

Kao EX vulkanizer...
A jel ti se to događalo po ljeti?Ili samo sad po zimi?
 
Hm...u jesen? Ma i kad je lijepo i kad nije! Stari sluzio prekjucer da mi je ispustena guma! :evil:
 
Tvoj naslov glasi blesavo pitanje u vezi guma. Stoga evo i blesavi odgovor ukoliko te ne zadovoljavaju pametni poput prijedloga da odeš vulkanizeru. Nosi pumpicu ispod sica pa svako toliko pumpaj! :p
 
Ajd ti fino kupit nove gume!
I po mogućnosti,izbjegavaj Savine!
 
to ja mogu rijesiti :) :D
 
RSbikerica said:
Imam Savine gume na svojoj Aprili RS 50 i u zadnje vrijeme mi se stalno dogada da nakon nekog vremena se jedna guma ispuse. (il je zadnja il je prednja) Moze li mi netko pojasniti zasto? I sta uciniti? :misli:

ne postoje blesava pitanja, postoje samo blesavi odgovori!
A ne povezuješ da ti se zadnja ispusti nakon vožnje na zadnjem a prednja nakon vožnje na prednjem!? :banana: