bmw k 100 pločice za podešavanje ventila..

zvonko situm

New member
.. ima li tko pločice za podešavanje ventila za 8 ventilski motor bmw k 100 ?
hvala
 
Zvonko, probajte ovdje.

http://bmw-club-croatia.org/administracija/

Siguran sam da bi Boris Rukavina ili Boris Fakin to mogli imati ili ako nemaju znati će vas uputiti.

Rukavina čak i gleda forum pa se možda odluči i javiti.

Poslati ću vam i još jedan broj na PP.....

 
Tak je, Boris Rukavina je vrhunski serviser sa dijagnostikom i interfaceima za spajanje K-modela na laptop, tako da se obrati sa punim povjerenjem...
 
Sledgehammer said:
Tak je, Boris Rukavina je vrhunski serviser sa dijagnostikom i interfaceima za spajanje K-modela na laptop, tako da se obrati sa punim povjerenjem...

Sleđ....zvonku trebaju špijuni za ventile štelat a ne dijagnostika. K100 koliko znam nema mogućnost spajanja na komp....osim možda za štelanje ajnšprica.
 
To je točno.... no vjerojatno je da čovjek koji se toliko napredno time bavi ima i obične "špijune za ventile"... mislim na Borisa...

P.S. Šile, zar si se preobratio??
 
Sledgehammer said:
To je točno.... no vjerojatno je da čovjek koji se toliko napredno time bavi ima i obične "špijune za ventile"... mislim na Borisa...

P.S. Šile, zar si se preobratio??
To sigurno nekom slaze,pa ko bi normalan isao sa suzukia na bmw  :shock: Osim naravno na 1000 rr  8)
 
Sledgehammer said:
To je točno.... no vjerojatno je da čovjek koji se toliko napredno time bavi ima i obične "špijune za ventile"... mislim na Borisa...

P.S. Šile, zar si se preobratio??
haha... nisam..
moj prijatelj je uzeo jednoga k 100 pa mu radi mašinu i trebat čemo preštelati ventile..
 
bobo RR said:
To sigurno nekom slaze,pa ko bi normalan isao sa suzukia na bmw  :shock: Osim naravno na 1000 rr  8)

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

SVATKO normalan...  :wink: :jesus: :jesus: