BMW k100 rs

Baš tako, sad mi fali samo ta gumena manžeta od getribe i kad ona dođe krećemo u sastavljanje motora jer svi ostali djelovi za motor su mi došli. Danas sam ponovno zvao u Tomića i opet isti odgovor "nema ništa", a neznaju zašto.
 
A znaju li nazvat ili napisat mail, provjerit je li njihova narudžba uopće zaprimljena?
 
Nažalost još uvijek ništa, javio mi se momak koji radi na djelovima i kaže da nema pojma što se događa, pa sam usput naručio nove gume za štafne i oznake i naljepnice za tank goriva..pa ćemo vidit što će prije doći..
 
Javise bmwu u minken i objasni problem, toje nemoguće da nitko ništa ne zna
 
Ne, tu sam dobio, nego ona koja je unutar getribe koju pritišće poluga od kumpluga.
 
Ova ide preko druklezaja?
http://www.bmwbayer.de/Manschette-Kupplungsausrueckhebel-/-Kupplungsdrucklager-ab-1981
Gledam, imaju sada i lamelu za njega koja nije osjetljiva ako na nju dodje ulje.
Ali je 200 eura.
 
To je ta koja meni treba :D. Ako ne bude došla kroz par dana, onda ću je otkazat u Tomića i naručiti je ovako preko interneta...
Sredju hvala ti na linku  (y).
 
Zapelo u Tomića, došli su mi neki djelovi koje sam naručio prije par dana, a ona manžeta,retrovizori još neke sitnice koje sam naručio prije 2 mj. ništa  :palacdolje: za Tomića.
 
Tu gumu si moga još davno ugradit dasi ju kupi u onemu online šopu iz njemačke.
 
U pravu si 100%, ali iz svoje kože nemogu sad. Kako sam rekao i prije, saćekat ćemo još koji dan i onda ću otkazat narudžbu, i naručit preko interneta..
 
Elias said:
Tu gumu si moga još davno ugradit dasi ju kupi u onemu online šopu iz njemačke.

Tako sam i ja prošao s Tomićem, od tog trenutka sve dijelove naručujem on-line.
 
Straj me, počet će sezona a motor neće bit spreman
 
Otkazao sam narudžbu u Tomića, i naručio preko MotorWorks BMW-a platio 87 funti i sada ćekamo kada će doći narućeni djelovi.Nadam se idući tjedan, kada sve ide na pituravanje: felge, rezervoar, sve plastike, volan, rama itd.... Do lita je 100% spreman :wink: i onda samo  :021:
 
Dajte ljudi koju ideju kako i u koju boju bi ga bilo najlipše piturat, motor i felge sve ideje ćemo uzeti u razmatranje.. :misli:
 
stsoso said:
Dajte ljudi koju ideju kako i u koju boju bi ga bilo najlipše piturat, motor i felge sve ideje ćemo uzeti u razmatranje.. :misli:

Crna naravno, sa bijelom crtom oko rezervara, blatobrana.. svega. Kopija starih R modela.