BMW navigacija VI - pomoć Zg

markotornic

Member
Ekipa ima li netko doticnu u Zg, trebal bi probati kako ide na moj nosač pa ak nije problem da se nadjemo na par minuta. Probal sam u Tomića ali naravno nema, treba naručiti,Thx
 
Sada vidim da ti  vjerojatno imaš nosač za Navigator 4. To mislim neće raditi... Prije nekog vremena probao sam kod sebe uglaviti navigator IV od frenda i nije išlo...
 
ma htio sa probati prije neg narucim jer ekipa na webu kaze da radi, si mozda ovih dana raspolozen da probam? Kako si zadovoljan s njom?
 
markotornic said:
ma htio sa probati prije neg narucim jer ekipa na webu kaze da radi, si mozda ovih dana raspolozen da probam? Kako si zadovoljan s njom?
Nema problema, možemo se dogovrit da isprobaš. Pošalji na PM. Mislim da nije nešto ekstra poboljšanje od Navigatora V. Ima glossy ekran koji deklarativno ima bolji kontrast ali ipak se na suncu dosta reflektira. Da li vrijedi 100EUR-a razlike, pojma nemam... Cijena je nekih 750EUR.
 
se možemo naći ovaj tjedan da probam dal mi ide u IV nosač? Iz BMW su mi potvrdili da ide ali svejedno da probam. Thx
 
markotornic said:
se možemo naći ovaj tjedan da probam dal mi ide u IV nosač? Iz BMW su mi potvrdili da ide ali svejedno da probam. Thx

100% paše!
 
Evo samo povratni info. Nav6 pase u stari nosac ali ja knap. Ono sto treba na starom nosacu recimo Dremelom napraviti 2 utora i nav ide unutra bez pol frke. Radi se o tome da 5 i 6 model imaju one izbocine na zadnjoj strani i to malo smeta. Sto se tice ekrana koji je sjajni stavi se mat naljepnica sa ebaya i radi fantasticno.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
markotornic said:
Evo samo povratni info. Nav6 pase u stari nosac ali ja knap. Ono sto treba na starom nosacu recimo Dremelom napraviti 2 utora i nav ide unutra bez pol frke. Radi se o tome da 5 i 6 model imaju one izbocine na zadnjoj strani i to malo smeta. Sto se tice ekrana koji je sjajni stavi se mat naljepnica sa ebaya i radi fantasticno.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

daj link za naljepnicu :)
 
markotornic said:
Evo samo povratni info. Nav6 pase u stari nosac ali ja knap. Ono sto treba na starom nosacu recimo Dremelom napraviti 2 utora i nav ide unutra bez pol frke. Radi se o tome da 5 i 6 model imaju one izbocine na zadnjoj strani i to malo smeta. Sto se tice ekrana koji je sjajni stavi se mat naljepnica sa ebaya i radi fantasticno.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Jesi mislio na V stavit naljepnicu da bude kao VI, ili na VI koji je presjajan?

Sa Oakley Prism staklima V se vidi savršeno i po najjačem suncu.  (y)
 
zokx said:
Jesi mislio na V stavit naljepnicu da bude kao VI, ili na VI koji je presjajan?

Sa Oakley Prism staklima V se vidi savršeno i po najjačem suncu.  (y)
Na VI koji je presjajan al bez frke se vidi na suncu

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

 
markotornic said:
Na VI koji je presjajan al bez frke se vidi na suncu

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ok, ali to da je sjajniji mu je navodno jedina prednost. Znači, uzmeš VI, staviš foliju, i dobiš V?
 
zokx said:
Ok, ali to da je sjajniji mu je navodno jedina prednost. Znači, uzmeš VI, staviš foliju, i dobiš V?
Ekran je sjajniji i kontrastniji te ima polarizirajucu filter u odnosu na V. Tu govorimo o izvedbi samo vanjskog djela ekrana koji je kod V mat, a kod VI je ekran recimo skriven iza plastike koja je sjajna. Kao npr kod autoradi pa se dosta zrcali.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

 
markotornic said:
Ekran je sjajniji i kontrastniji te ima polarizirajucu filter u odnosu na V. Tu govorimo o izvedbi samo vanjskog djela ekrana koji je kod V mat, a kod VI je ekran recimo skriven iza plastike koja je sjajna. Kao npr kod autoradi pa se dosta zrcali.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Razumijem.
Znači kako sam i mislio. Staviš sunčane sa polariziranim staklima (ili ova nova Prizm kod Oakleya) i od V dobiš VI.

Malo se zajebavam, ali to je otprilike to. Jebala ih nova generacija Navigatora koja je praktički ista. Samo da je pokupit lovicu.. Bilo bi bolje Garminu da naprave bolji BaseCamp.
 
zokx said:
Razumijem.
Znači kako sam i mislio. Staviš sunčane sa polariziranim staklima (ili ova nova Prizm kod Oakleya) i od V dobiš VI.

Malo se zajebavam, ali to je otprilike to. Jebala ih nova generacija Navigatora koja je praktički ista. Samo da je pokupit lovicu.. Bilo bi bolje Garminu da naprave bolji BaseCamp.

Kaj fali BaseCampu? Meni je prilicno upotrebljiv.
 
Pa baš me zanima na kaj konkretno mislite.
Vjerojatno nisam ni svjestan što bi moglo bolje.