BMW R 1100 RT

zkuzman

New member
Zdravo bajkeri. Hocu da kupim BMW R 1100 RT `98g presao 50.000 milja. Ima li ga iko, kakvi su i tako to... Gdje se moze skinuti manual ? :shock:
 
upisi u google "free manuals"...i nadji onu stranicu koja ti najvise pase... :wink:
 
I ja sam kupio GS 1150 iz Amerike. Bitno ti je da znaš da osim dodatnog filtera ispod zadnjeg blatobrana nema nikakve razlike u odnosu na Europske modele. Svi dijelovi odgovaraju. Pregled motora obavezno napravi u ovlaštenom BMW servisu ili kod nekog od stričeka koji znaju BMW-e. Prvi polovni motor koji sam kupovao, kupio sam bez pregleda ali to je više bila stvar sreće (procjenio motor prema vlasniku, a kasnije saznao da je i član foruma ovdje (Super Jura), uglavnom ispalo super). Kod BMW sam bio u Tomiću i mislim da je pametno ne zaletiti se. Kažu da je jednostavan za servisiranje, ja ću svejedno u ovlašteni.
 
tomo3 said:
I ja sam kupio GS 1150 iz Amerike. Bitno ti je da znaš da osim dodatnog filtera ispod zadnjeg blatobrana nema nikakve razlike u odnosu na Europske modele. Svi dijelovi odgovaraju. Pregled motora obavezno napravi u ovlaštenom BMW servisu ili kod nekog od stričeka koji znaju BMW-e. Prvi polovni motor koji sam kupovao, kupio sam bez pregleda ali to je više bila stvar sreće (procjenio motor prema vlasniku, a kasnije saznao da je i član foruma ovdje (Super Jura), uglavnom ispalo super). Kod BMW sam bio u Tomiću i mislim da je pametno ne zaletiti se. Kažu da je jednostavan za servisiranje, ja ću svejedno u ovlašteni.
Ovaj moj je dosao iz Australije. Naime, evo o cemu se radi, dva pilota iz Australije su bila u prolazu kroz Hercegovinu i jedan je kliznuo sa ovim motorom. Onda ih jedan bajker prima kod sebe, na 5-6 dana, posto je ovaj slomio kljucnu kost. U glavnom, prilikom odlaska oni poklanjaju BMW mom prijatelju. Malo je ogreban sa desne strane i slomljen mu je vizir. Motor izgleda kao nov.