BMW SERVIS

CyBeRpUnK

New member
Cuo sam da postoji BMW moto servis na podrucju Varazdina ili Cakovca (urbana legenda:) pa ako mi netko mozda moze dati vise informacija, tipa: lokacija, broj telefona, mozda neka iskustva.
 
BMW moto servis???

ak nije baumgartner, neznam ko bi bio  :misli:
 
jedan moj poznanik,vlasnik BMW K1200S,kaže da na servis ide u BMW-ov servis u Celje jer je,navodno,servis neusporedivo kvalitetniji od bilo kojeg kod nas i uz to još i dosta jeftiniji  :wink: ...tako da,po njegovoj priči,nakon servisa,zadovoljstvo,bezbrižna vožnja i uživancija na motoru su zagarantirani!  (y)
 
isto mislim da je baumgartner u čk u pitanju, jer dok šečem pesa onud vidim da policijski bmw motori tam stojiju
na parkingu, pretpostavljam radi servisa  :misli:
 
Hevinio said:
isto mislim da je baumgartner u čk u pitanju, jer dok šečem pesa onud vidim da policijski bmw motori tam stojiju
na parkingu, pretpostavljam radi servisa
  :misli:

kaj to već ovi novi K1200S ili one stare rage....  :mrgreen:
 
Gasho said:
Ja idem u Trzin (Ljubljana)... (y)
džebe se tebi... ti nisi u CRO .... nama je naređen bojkot Slovenaca, pa ne možemo tamo ...  :LOL:
 
Evo meni servis broji sitno i ostajen doma u Splitu jer su fala bogu nabavili dijagnostiku, a kažu, iz pouzdanih izvora, da je Rico dobar majstor...doduše ne triba ništa osim redovnog servisa al uvik bolje dat nekom pametnom nego budali koja ti i rutinsku stvar pretvori u nočnu moru!
 
alien said:
Evo meni servis broji sitno i ostajen doma u Splitu jer su fala bogu nabavili dijagnostiku, a kažu, iz pouzdanih izvora, da je Rico dobar majstor...doduše ne triba ništa osim redovnog servisa al uvik bolje dat nekom pametnom nego budali koja ti i rutinsku stvar pretvori u nočnu moru!

A jel ima išta servisa u Dubrovniku? Čuo sam da je tamo jedan krepo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nema ali ima vrhunski u Splitu koji dok servisira malo ostruze rezervar i polomi koju kopcicu na plastikama   :jesus:
btw nije jedan nego malo vise njih  :mrgreen:
 
mate said:
Da su kvalitetni ne bi ih se moglo tako lako slomit ili ogrebat. :hehehe:

Dokaz kvalitete je kad odpadne prednji blatobran i pokida lajtunge od prednje kocnice  :mrgreen:
 
mate said:
Da su kvalitetni ne bi ih se moglo tako lako slomit ili ogrebat. :hehehe:

A naša si se sa Jokinim rođakom!  :mrgreen:
 
alien said:
A naša si se sa Jokinim rođakom!  :mrgreen:

O javio se covjek koji je kupio prvi motor u zivotu pa zna sto valja iz iskustva a ne zato sto mu je neko reko  :jesus:
 
vickodu said:
O javio se covjek koji je kupio prvi motor u zivotu pa zna sto valja iz iskustva a ne zato sto mu je neko reko  :jesus:

Obzirom koliko se kvari vjerovatno je i zadnji...stvarno sam popizdija kad san da toliko para a on non-stop u kvaru...






:mrgreen:
 
Stršljen said:
Vicko nisi se ljudima pohvalio da i ti voziš bmw. :LOL: :jesus:

Vozim ali auto  8)