BMW X3 alarm

beeny

New member
Naime zvao me frend da su mu rekli da moze jedino stavit  orginal alarm  da ni jedan drugi ne moze  :misli: malo cudno , ako sta znate pomagajte.
 
Prijatelj mi ga isto kupuje i rekli su mu samo da nije potreban nijedan drugi pored serijskog. Ali moja preporuka je staviti senzor za upad u prostor...
Također mu se ne može staviti Mul-T Lock ako nije automatic što je veliki minus, tj. uskoro će morati zaboraviti na njega.
 
nevjerojatno...bmwi se kradu ko ludi,a tvornica ugeađuje samo njihov, serijski alarm,drugi se ne mogu ugraditi....eto ne možeš ni multi lock staviti.....jel neko tu lud?

ili je to europski model za rusko tržište  :D :D :D pa da se baćuške ne jebu s vanseriskim alarmima i lockovima.....
 
eh bmw je bmw, zato je i najtrazheniji, ne?  :mrgreen:
jel tako sladge?  :wink:
kod mene u gradu nema tri x trojke :(
nek mu kupi disc lock i lanac da zadene izmedju pet duplih kraka  :D
 
  A ha, zato kaj imaju tak dobru tvoničku zaštitu je neki dan pao i prvi AUDI Q7 !!!

  Da ne spominjem kakvu korist je imao od zaštite gospon na brijegu iznad Gajnica kojem su provalili u kuću, pobrali kaj im se dopalo, našli ključeve (a ak se dobro sječam i dokumente!) od auta, obili garažu i odvezli se s orginal ključem !!!
   

    :cigle: :nasilni:
 
*Brzi* said:
  A ha, zato kaj imaju tak dobru tvoničku zaštitu je neki dan pao i prvi AUDI Q7 !!!
     :cigle: :nasilni:

...nije uvjek "ukradeno" stvarno ukradeno!!!  (y)
 
Daj ne brijte. Ja imam novu trojku i gore je aftermarket state of tha fuckin art siguronosni sistem. Samo nema bacace plamena.

vele i da win vista nemre bit kopirana. Ja par mjeseci prije izlaska imam to =P
 
beeny said:
Naime zvao me frend da su mu rekli da moze jedino stavit  orginal alarm  da ni jedan drugi ne moze  :misli: malo cudno , ako sta znate pomagajte.


..laz....ja sam na svog ugradio Gemini... 8)
 
Ibiza said:
Prijatelj mi ga isto kupuje i rekli su mu samo da nije potreban nijedan drugi pored serijskog. Ali moja preporuka je staviti senzor za upad u prostor...
Također mu se ne može staviti Mul-T Lock ako nije automatic što je veliki minus, tj. uskoro će morati zaboraviti na njega.


...te spike prodaju vec godinama...zato je Beckamov¸X5 u Makedoniji...zato kaj im ne treba niti jedan drugi alarm/zastita osim tvornicke... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


...te Svabe stvarno kenjave kad se radi o zastiti vozila...i nema alarma do talijanskog alarma... (y)
 
Ibiza said:
Prijatelj mi ga isto kupuje i rekli su mu samo da nije potreban nijedan drugi pored serijskog. Ali moja preporuka je staviti senzor za upad u prostor...
Također mu se ne može staviti Mul-T Lock ako nije automatic što je veliki minus, tj. uskoro će morati zaboraviti na njega.

  Upravo mi je to rekao da su mu rekli i za mul-T Lock i za druge, mada to meni nema logike :misli:
 
Tuono 06 said:
...te spike prodaju vec godinama...
...te Svabe stvarno kenjave kad se radi o zastiti vozila...i nema alarma do talijanskog alarma... (y)
Rekli su mu samo da neme smisla stavljati još jedan, al naravno da može. I osobno nikad ne bi stavio naljepnicu koji je alarm...
...Misliš nema do Južno Afričkog alarma; kad pokušaš otvoriti vrata samo se od ispod pojavi bacač plamena pa te incinira ili te kosilica malo skrati ;)

Mul-T lock može samo na automatika, pa kad se već razbacuje parama nek doplati još malo...