BMW

makazica said:
HP2 megamoto

  Ja mislim da je ipak HP2 enduro sa cestovnim gumama. Pogledaj prednji blatobran i zbicane felge  :D
  Megamoto ima spusteni blatobran i alu felge.
Evo slika HP2 megamoto
 
 
Nemojte mislit ja sam to bio riješio ali je neki moderator pobrisao  :mrgreen:
 
vickodu said:
Nemojte mislit ja sam to bio riješio ali je neki moderator pobrisao  :mrgreen:

Ja ne mislim.

:mrgreen:

oceangoing said:
  Ja mislim da je ipak HP2 enduro sa cestovnim gumama. Pogledaj prednji blatobran i zbicane felge  :D
  Megamoto ima spusteni blatobran i alu felge.
Evo slika HP2 megamoto
 

Daj si još jednom pogledaj dimenzije tih žbičanih kotača..... :wink:
 
 
Ti na osnovu promjenjenog prednjeg kotaca gledas cijeli motor?
A jesi li pogledao prednji kraj tj kljun kojega ima HP2 enduro i usporedio sa maskom i spustenim blatobranom koje ima megamoto? Pogledaj i bocne plastike na rezervaru tj prednji donji kraj plastika pa ces vidit da su na HP2 megamoto duze, malo nize i spicaste prema napred a na enduru nisu.
HP2 megamoto nema zastitu sa donje strane motora a enduro ima.
Prednji kotac nije original sa HP2 endura, sve ostalo je...
 
Evo ti oba pa ih malo usporedjuj.
 
oceangoing said:
 
Ti na osnovu promjenjenog prednjeg kotaca gledas cijeli motor?
A jesi li pogledao prednji kraj tj kljun kojega ima HP2 enduro i usporedio sa maskom i spustenim blatobranom koje ima megamoto? Pogledaj i bocne plastike na rezervaru tj prednji donji kraj plastika pa ces vidit da su na HP2 megamoto duze, malo nize i spicaste prema napred a na enduru nisu.
HP2 megamoto nema zastitu sa donje strane motora a enduro ima.
Prednji kotac nije original sa HP2 endura, sve ostalo je...
 
Evo ti oba pa ih malo usporedjuj.

Čuj, aj ti još malo to uspoređuj pa kad zaključiš da sam ipak u pravu se čujemo..... (y)
 
makazica said:
Čuj, aj ti još malo to uspoređuj pa kad zaključiš da sam ipak u pravu se čujemo..... (y)

  Mladicu piskaras  bezveze bez argumenata pa zakljucujem da si ili slabovidan ili me za**bavas bezveze.
 
A sto je s ovjesom kocnicama ITD Ima tu jako puno detalja koji su promjenjeni  :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
HP2 Enduro, prepravljen u SM, uz puno izmjena, vlasnik Arno Puchner ! (y)

I ti moraš sve napisat  :? :mrgreen:
 
Još jedna slika sa Grobnika                                                                                  
PS:Saznao sam što me je zanimalo,zahvaljujem svim članovima koji su učestvovali u temi. (y)