bocni koferi kappa K33N

mali_bandit

Member
pozdrav, stavio bi na malog bandita ove kofere ali nema originalnog nosaca. Molim one koji imaju iskustva za preradu nosaca bocnih kofera da mi daju savjet kako i gdje to napraviti. Koferi su 33L tako da mi se vise sviđaju od onih 41L. K33N ima navodno i drugaciji dosjed od standardnih nosaca kofera (bar tako tvrdi drustvo u forticaru)
 
Mislin da Kappa K33 kuferi imaju iste nosače ka i Givi V35 kuferi...
http://www.kappamoto.com/catalogoonline/tabid/55/Product/96/K33N.aspx
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=12211
koji se kod Kappe zovu KLX serija a kod Givija PLX serija nosača...
Ti nosači i kuferi su jedinstveni i drugačiji  od svih ostalih po obliku, pogotovo baze kufera...
Za Suzuki GSF 650 Bandit K7 Givi ima nosače PLX539...
Za ostale male Bandite nema navedene te nove nosače ni Givi ni Kappa...
Sa Kappom neman iskustva, ali sa Givijen iman, i preporučujen ti da ih kontaktiraš mailom sa pitanjem postoji li dodatni kit s kojim bi moga stavit neki od PLX nosača na svoj Bandit (navedeš im tačno koji model imaš). Ja san ih jednom nešto u tom smislu pita, pa su mi poslali opis dodatnog kita u PDF-u koji bi mi moga riješit problem... Istina, upozore te da dobro provjeriš može li se to tako i izvest, ali ako ih zamoliš za broj modela i uputstva sa slikicama i PLX nosača i kita koji bi moga pomoć, virujen da ćeš se moć snać i vidit jel se može...
A onda lipo se dočepaš tih Givi PLX nosača sa dodatnim kitom i Kappa kufera, i problem riješen...
Govorim ti za Givi nosače jer primaju i Kappa kufere, a po mom iskustvu, imaju veći asortiman i više volje za pomoć priko maila od Kappe... A ako ne uspiješ u HR nać to sve  u razumnom roku, nije ni Italija na kraj svita...
Probaj, možda si uspiješ uštedit dosta muka sa preinakama nosača...
Ili se odluči za druge, obične bočne kufere, za njih mislin da ćeš nać ili tubularne (Givi PL ili Kappa KL) ili Wingrack (Givi E/N140/141 i N150/151 ili Kappa K140/141 i K150/151) baš za svog Bandita...
Možda ove Kappa od 40 litara, ako ne želiš prevelike...
http://www.kappamoto.com/catalogoonline/tabid/55/Product/7/K40.aspx
Nadan se da san ti pomoga  bar malo...
Usput, kojeg Bandita imaš, koje godište...?
 
Da fakat, sad me Doomsday podsjetio. Pogledaj u Top-Motu jel imaju za Bandita nosače od Givija. Pašu sigurno, to su isti nosači ko od Kappe. Ja na svom Banditu imam Givi bočne nosače (isto jer nije bilo Kappa) i Kappa kofere. Sve je to isto. Za Givi možeš slat mail i u TC-Motoshop ak nemaju ovi kod nas, a za Kappu zovi AURES d.o.o. KOPER (imaju distributere tu blizu u Brežicama, pa ih tu pokupiš). Jedino ako u Kappi nemaju, nemoj se pouzdat u to da ih mogu nabavit, mene su prošlo ljeto zeznuli. A na kraju krajeva, za Givi nosače možeš zvat i Givi Austrija (ja sam ih jedino tamo našao). Ak trebaš koji kontakt, javi pa nađem.
 
hvala decki pomogli ste  (y) kappu sam kontaktirao ali kao sto veli doomsday odgovor nikad nije stigao  :palacdolje: poslije puta za makedoniju bacam se na rijesenja jer ce mi za ljeto itekako trebati koferi, darkovsky zna a vozim bandita K5 11 mjeseci  a za 10 dana okrenut ce se 21 tisucica  :wink: