bode me ing-kart

tomee

New member
da me bode.

parkiram ispred ing karta

ulazim u salon

neki ljudi secu po ducanu po uzurbanosti reko tu rade

krecem sam u akciju velim sam sebi bu se neko pojavil nisam bebac, vidi me se

proslo je izmedju 10 i 15 minuta obilazim ko macak oko vruce kase oko njihovog maxi endura i niko nista.

osjecam se ko poreznik ili komunalni inspektor ili mozda ljude sa cakoveckim tablicama ne usluzuju...

nakon 15 sigurnih minuta kad sam mislio da cu izgurat neki bajk ugurat ga u kombi i doma ipak odlucujem idem doma

glava pognuta ,ljudi uopce ne obracaju paznju .odlazim

kao da me nikad nije ni bilo...zona sumraka

e drugovi iz ing karta badava vam kaj saljete svim novinarima ovog svijeta kaj god hocete. ja u vas salon u zivotu vise nebum uso pa da napravite najbolji motor na svijetu

:roll:

ps. sada definitivno kupujem ktm-a bez obzira kaj je 30000 kn skuplji
 
Nisi ni svjestan koliko dobro si prošao... ovako si otišao razočaran a da si izmjenio pokoju riječ otišao bi razočaran, ljut i zbunjen. I pun krivih informacija. Kad sam proljetos kupovao Factory dolazio sam tamo u par navrata. Osim jednog dečka koji radi u prodaji, onako malo deblji s naočalama, siguran sam da je bolje s nikim niti razgovarati.

Evo tek sad vidio tekst na stranici gdje nas Saša uvjerava kako je to najposlovnija firma u HR. Ima čovjek zanimljive kriterije, pogotovo nakon što je uspod te najave objavio reklamni letak. Ajde ti meni fino sredi onaj staro-novi skuter u pola cijene od redovne. Vidim da se reklama vrti pa napravi nešto. I da, hoću onu Aprilija boju.
 
mate said:
Nisi ni svjestan koliko dobro si prošao... ovako si otišao razočaran a da si izmjenio pokoju riječ otišao bi razočaran, ljut i zbunjen. I pun krivih informacija. Kad sam proljetos kupovao Factory dolazio sam tamo u par navrata. Osim jednog dečka koji radi u prodaji, onako malo deblji s naočalama, siguran sam da je bolje s nikim niti razgovarati.

Evo tek sad vidio tekst na stranici gdje nas Saša uvjerava kako je to najposlovnija firma u HR. Ima čovjek zanimljive kriterije, pogotovo nakon što je uspod te najave objavio reklamni letak. Ajde ti meni fino sredi onaj staro-novi skuter u pola cijene od redovne. Vidim da se reklama vrti pa napravi nešto. I da, hoću onu Aprilija boju.



ja uđem unutra.... i oni svi viču.... e di si.... ajd prođi na zadnjem il taknešto :mrgreen:
 
sad bi ja trebo dat recimo iskustvo iz moto -spice u varazdinu da vidite zakaj sam se zapalio na ktm 950.al necu

u ing kartu sam valjda morao molit da mi prodaju motor?!kleknut?

taj sam dan bio u takvoj banani da sam htio pisat u italiju al sam odusto ali evo da to podjelim s vama da vidite sto vas ceka.

u 33 sam godini i bavim se prijevozom i kao mladji sam sanjao da radim u salonu motocikala ili automobila i iskreno bas me briga kako im funkcionira firma al zbog cega opcenito ne zaposljavaju u salonima zaljubljenike u motore i automobile, ljude kojima je to cast i pored kojih kupac nebude ostao razocaran--ne znam.obicno to ide po babi i stricevima jer kod nas svako moze i radi sve a to je totalni bulsit. :|

toliko od mene
 
E da ne bi! Pa da kupis motor, a da im salon ostane prazan. :mrgreen:
 
tomee said:
sad bi ja trebo dat recimo iskustvo iz moto -spice u varazdinu da vidite zakaj sam se zapalio na ktm 950.al necu

... i onda još pitaš po forumu gdje bi kupio i servisirao KTM.a... ccc... :paper:
 
mate said:
tomee said:
sad bi ja trebo dat recimo iskustvo iz moto -spice u varazdinu da vidite zakaj sam se zapalio na ktm 950.al necu

... i onda još pitaš po forumu gdje bi kupio i servisirao KTM.a... ccc... :paper:

to sam pito prije tog iskustvakje je baj d vej fantasticno .

kad ti covjek iz salona izvuce 950 i da krug a vidi te drugi put u zivotu (bez preporuke) to je nekaj 8)
 
shonyo said:
Bio sam par puta tamo i...Moj brat se došao raspitat za Guzzia
Imam ja Guzzija za prodat!!! Reci burazu da dodje kod mene...Zajebi to, doc cu ja kod njega, znam ja sto je poslovnost! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
GussRadWixer said:
shonyo said:
Bio sam par puta tamo i...Moj brat se došao raspitat za Guzzia
Imam ja Guzzija za prodat!!! Reci burazu da dodje kod mene...Zajebi to, doc cu ja kod njega, znam ja sto je poslovnost! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mislim da bu to teško išlo.Hoće STONE-a,i hoće novog!

Pokazi ti njemu sliku, pa ga onda pitaj... :wink:
Guzzi.jpg
 
Kaj se tiče spomenute firme...nekoliko puta sam imao problema kod njih sa testnim motorima...ili zadrže motor dva dana na servisu i ne naprave ga, ali uredno vele da se sad može "stiskat"...ili nemaju pojma di su papiri, istina je da šećeš po salonu a nitko te ništ ne pita....užas...Mislim da bi gospodin direktor trbal razmislit malo o tome koga ima zaposlenog u firmi. :evil:
 
Bandit said:
Kaj se tiče spomenute firme...nekoliko puta sam imao problema kod njih sa testnim motorima...ili zadrže motor dva dana na servisu i ne naprave ga, ali uredno vele da se sad može "stiskat"...ili nemaju pojma di su papiri, istina je da šećeš po salonu a nitko te ništ ne pita....užas...Mislim da bi gospodin direktor trbal razmislit malo o tome koga ima zaposlenog u firmi. :evil:

slazem se .svoje sam reko 8)
 
tomee said:
i kao mladji sam sanjao da radim u salonu motocikala ili automobila i iskreno bas me briga kako im funkcionira firma al zbog cega opcenito ne zaposljavaju u salonima zaljubljenike u motore i automobile, ljude kojima je to cast i pored kojih kupac nebude ostao razocaran--ne znam.obicno to ide po babi i stricevima jer kod nas svako moze i radi sve a to je totalni bulsit. :|

toliko od mene

e j****a kad nema bikera sa trgovačkom školom a kod nas se ipak gleda škola a ne znanje....tako da motore prodaju mesari :D
 
Haha.. ista stvar kad smo Foggy i ja isli kupit neke djelove kod njih za Windera.. Covjece.. udjes ko na prazan aerodrom.. doslovno moras izvlacit informacije iz njih, a i kad uspijes nesto izvuc cini se kao da te tjeraju u PM sto ih uopce gnjavis pitanjima.
Nevjerovatno.. apsolutno im nije stalo oce prodat ista ili ne..


Sto se tice toga mogu rec da me amerika zadivila, jer bilo gdje mozes uc bilo kako obucen (uglavnom sam bio prljav poslje posla) i imat ces tretman ko da si car.
Sjecam se jos uvjek kad sam posjetio Honda i Suzuki prodajni salon.. cisto se osjecas dobrodosao i covjek se potrudi oko tebe iako mu kazes da neces nista kupit, a to je i razlog zasto sam se sutradan vratio i kupio rukavice. Da su me docekali sa ing-kart stilom nebi vise nikad krocio unutra u zivotu.

Jedna ovakva hrvatska firma nebi trajala 3 dana na americkom trzistu..
 
za direktore auto ili moto salona koji su skrivecki na forumu!

ovdje na forumu moze se naci ljudi koji vole i znaju puno o motorima i autima. vjerujem da za tu placu koju dajete svojim jebivetrima mogu napravit cuda u vasim firmama
razmislite malo
 
2tomee... a da ti malo pregrmiš preko tog njihovog neprofesinonalnog pristupa i vratiš u Ing po svog ljubimca. Kolika je sada cijena Capo-a na sniženju? Mislim, jebeš njih, ali cijena je navodno jebeno dobra... Pozdrav