bode me ing-kart

Zato ja imam Kawasakija kojeg servisiram u "KMS"-u i super sam zadovoljan.Evo,u petak sam bio na redovnom servisu na 12000 km.naručen sam da dođem u 9h,sišo sam s motora i nisam ga ni stavio na nogicu,već je KAZE stajao pored mene i uvezo motor u radionu.Onda slijede razgovori,kavica,cuga u kafiću,sitni poklončići pri odlasku :mrgreen: :mrgreen:.(hvala).Ako budem mogao kupovati novi motor,bit će to KAWA,zahvaljujući ovakovom profesionalnom odnosu servisera i dilera prema svojim kupcima.Svaka čast KMS-u,"OPET" :D :mrgreen:.Bok.
 
tomee said:
za direktore auto ili moto salona koji su skrivecki na forumu!

ovdje na forumu moze se naci ljudi koji vole i znaju puno o motorima i autima. vjerujem da za tu placu koju dajete svojim jebivetrima mogu napravit cuda u vasim firmama
razmislite malo

:naklon:
 
bool said:
2tomee... a da ti malo pregrmiš preko tog njihovog neprofesinonalnog pristupa i vratiš u Ing po svog ljubimca. Kolika je sada cijena Capo-a na sniženju? Mislim, jebeš njih, ali cijena je navodno jebeno dobra... Pozdrav
uzet cu ktm adventurea tu je prici kraj

ovo o ing kartu je za forumase a i za njih same ak to procitaju
 
Ovo me ponukalo da napišem svoje iskustvo. Puno puta sam bio u kartu samo zbog dijelova i skompo se sa Markom Boroš, koji jedini radi i kuži se u poso. Čovjeće znao sam tamo nekad provest sate čekajući, ali nema veze.
Jednom prilikom sam htio ući u servis sa vanjske strane a dočekala su me zatvorena vrata a oko vratiju servisa hrpa raznih motora i skutera a u svakom ključ u bravi. Tako mi zapne za oko žuti mile :shock: i zicnem se na njega i guštam malo, palim gasim kontakt, a u glavi se vrzmaju gadne misli.
Uh jedva sam se suzdržo :oops:
 
Ma ovi u Bjelovaru u salonu Aprilia su dosta uslužni, al isto imaju neke polovne aprilie tipa RSV, Falco, RS 250, koje su neki tipovi dovezli da se prodaju, uglavno zna se da su polovni da nebi bilo zabune, al nesmiješ na njega sjest, to mi je glupo kak če netko kupit polovni motor kojeg je neko ganjo, a nesmiješ na njega ni sjest a kamoli isprobat zvjer. 8)
 
Bandit said:
Kaj se tiče spomenute firme...nekoliko puta sam imao problema kod njih sa testnim motorima...ili zadrže motor dva dana na servisu i ne naprave ga, ali uredno vele da se sad može "stiskat"...ili nemaju pojma di su papiri, istina je da šećeš po salonu a nitko te ništ ne pita....užas...Mislim da bi gospodin direktor trbal razmislit malo o tome koga ima zaposlenog u firmi. :evil:

Sve je to otišlo u krasni K.... od kad je Erdec otišao!
 
4rijeke said:
e j****a kad nema bikera sa trgovačkom školom a kod nas se ipak gleda škola a ne znanje....tako da motore prodaju mesari :D


tu se nemogu sloziti..
ima ljudi koji znaju tematiku, i traze posao 8)

pa ja nedavno kod "sebe" nisam nikog uzeo s diplomom, vec samo one koji znaju znanje (radi se o kompovima)..
a ne da mi dodje frajer slozit komp, a izadje s 3 kile dobre svinjetine :mrgreen:

jer radim u firmi kojoj je usluga u njenim poslovnicama najbitnija stavka zadnjih godinu dana :!:

tako bi trebalo biti i u auto-moto salonima.

PS
iako znam znanje, svejedno sam morao ici u ZG na "izobrazbu" da me "vide"
i svi mi iz rijeke.. smo prosli "zagreb"

nema tu , posao je posao... ostali propadaju na duze staze 8)

zato zalite se , jer znam da kod mene takve mejlove stogo kaznjavaju