bodu1 Approved by mbanusic

Pa dobro, šta ti Mate ne resetira password od originalnog profila?
:unsure:
 
Evo i dobra Honda... Ka nova je... Tip kaze da ce je mozda prodat i uzet cbrxx za putovat.
IMG_20210628_122308.jpg
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
uzmi kontakt :mrgreen:
Mogu doc do njega ako te interesira. Spominjao je da bi uzeo xx u austriji jer moze pronaci jeftino s malo kilometara. I ovaj j je uzeo tako od nekog kome je stajao u garazi. Kaze da je tip prosao 300 km u god dana. Mator je stvarno kao novi. Ovako iz kafane na prvu bar meni. I radi kao homda... Cujes samo onoj fum fum iz auspuha... Samo zrak.
 
Na Grobniku na brdu kola 18 kn tako da ovih 14 kn je skoro đabe s obzirom na lokaciju
 
Ima li di jeftinije?
Osim na zidiću.
Ima ovdje u grohote, bas mi stari govori, ali to je mozda kunu. Medutim nije lokacija uz more ali je ispod stabala pa je ugodno jer uvijek pirka vjetar. Onaj kafic tj. restorancic jer Ima pizza, lignjice itd. uz more super je. Ja se bacio odma onde u more na glavu.😀 Slikat cu vam sutra malo vise ako odem.👍
P.S. INA pumpa je odma tu😍😍, a dobar asfalt svugdje.
 
Last edited:
Dobra je Šolta, ima sve. Dobar asfalt😍😍. Mjesta s pristupacnim cijenama, a ima i hotel s 5 zvjezdica s heliodromom za doci sa helikopterom. Pa kako kome pase. I sve je lijepo.👍 Ne kazem ovo sad zato sto sam sa solte pa namecem nego realno bas je tako i drago mi je.
 
Last edited: