Bojanje kozne jakne???

MARINO

Member
Jel zna netko dali se moze farbat kozna jakna,gdje se moze odnest,imam Dainese koznu jaknu,jakna je prejebena,stitnici bla,bla,taman mi je al boja je totalno jadna,tj sarena je,heeeeeeelp,dali je to moguce farbat?? :(
 
MARINO said:
Jel zna netko dali se moze farbat kozna jakna,gdje se moze odnest,imam Dainese koznu jaknu,jakna je prejebena,stitnici bla,bla,taman mi je al boja je totalno jadna,tj sarena je,heeeeeeelp,dali je to moguce farbat?? :(

naravno da se može farbati,ali daj da ti to napravi neko ko zna šta radi, tako da bude kako treba.. :wink:
otiđi kod nekog ko se bavi izradom kožne odjeće/obuće i napraviti će ti to bez problema...  (y)


 
Nažalost nikako. Svi pokušaji završit će na skidanju boje, puštanju boje po drugim odjevnim predmetima i slično. Koža se može farbati samo prije nego li je formirana u jaknu.
 
zokx said:
Nažalost nikako. Svi pokušaji završit će na skidanju boje, puštanju boje po drugim odjevnim predmetima i slično. Koža se može farbati samo prije nego li je formirana u jaknu.
Ne nužno.
(Iskustvo moje sestre.  :mrgreen:)
 
zokx said:
Kako onda? Kako?  :wink:
:neznam:
Vjerojatno je stvar u "majstoru" i boji koju koristi...
 
zokx said:
Nažalost nikako. Svi pokušaji završit će na skidanju boje, puštanju boje po drugim odjevnim predmetima i slično. Koža se može farbati samo prije nego li je formirana u jaknu.

Nažalost nema više tako kvalitetne boje (da se boja zadrži na koži-jakni).
Jakna ostavlja trag tj. boja se ne upije do kraja ,i kad je kiša ispere??????  :misli: :kisa: