Bojanje mašine

bobi

New member
pozdrav, znate li nekoga tko u gradu zagrebu boja masine od motora (z750 09) i da to kvalitetno radi? treba mi netko kome se moze ostaviti motor, pa da sam poskida sto sve treba obojati (dva dekla i jedan dio bloka), posto sam nemam prostor gdje bih drzao polurastavljen motor.
 
Bojim se da ćeš morati potražiti usluge odvojeno.

Nadji majstora koji će ti rastaviti šta već trebaš lakirati, možda će taj majstor imati nekog za preporučiti što se tiče bojanja...

Nadji majstora koji se bavi bojanjem i odnesi mu dijelove...
 
tko zna, mozda netko radi sve.. ali ako imate preporuku i za odvojene majstore, dajte, jer sve mi se cini da cu morat poceti moliti ljude da im platim da mi ofarbaju motor :?
 
znao sam :mrgreen: hvala na preporuci ali trazim nekoga u GRADU ZAGREBU
 
vidi sa MAC-om ako bi ti on to htio radit
 
probao sam s njim, samo ce plastike obojati
 
šta samo...to ti je već pola posla  :mrgreen:
 
da je bar to problematicni dio, nebih ni pitao nista na forumu :) trazim iskljucivo u zg jer mi treba nesto gdje mogu stvari rjesiti javnim prijevozom za vrijeme i poslije posla..
 
bobi said:
da je bar to problematicni dio, nebih ni pitao nista na forumu :) trazim iskljucivo u zg jer mi treba nesto gdje mogu stvari rjesiti javnim prijevozom za vrijeme i poslije posla..

Kaži koji dio grada pa da suzimo izbor  :wink:
 
gle, ne moras se vise brinuti oko ovoga, ako ne znas nikoga u zg mozda netko drugi zna..
 
bobi said:
gle, ne moras se vise brinuti oko ovoga, ako ne znas nikoga u zg mozda netko drugi zna..

Nemoj se ljutiti ti si sam suzio izbor...
Ako si u novom zagrebu mlaka ti nije daleko a ako si na črnomercu koja svrha da ti se ja raspitujem kod mojih poznanika u dubravi kužiš.

Ljudi ti nabrajaju a ti se nećkaš
 
@bracojaki al ti je spustio  :lolcry:
 
ne neckam se, jasno sam pitao za zagreb, jedino "nabrojano" je preporuka za MAC-a kojeg sam vec prije kontaktirao i dogovorio plastike.

dubrava i crnomerac su dio grada zagreba i ako imate tamo nekoga, slobodno pisite. a ako bas hoces da suzim, evo napisi mi tko sve na Lanistu boja masine, plastike i nema problema s rastavljanjem i skladistenjem motora :jesus:
 
tomicbikes 0 bodova (osim ako sam trebao zvati bas tog gordana), sve sto sam cuo na telefon je: ne.. ne