Bok Pending

Status
Not open for further replies.

Pinta 001 JA

Well-known member
Zovu me Pinta. Iz ZG. Motore vozim 28 godina, od toga zadnjih 14 godina XX-eve  :evil:
 
Pinta 001 JA said:
Zovu me Pinta. Iz ZG. Motore vozim 28 godina, od toga zadnjih 14 godina XX-eve  :evil:

Pa di si do sad?  :mrgreen:
(y)
 
Valjda je čuo da šminkeri kaj pišu putopise za MP moraju ovdje platit članarinu. :mrgreen:
 
Nije Vrag da su baš svi koji pišu šminkeri!? :misli:
 
P.S. A vidi tebe s 5 zvjezdica! Ti si onda neki general s foruma? :mrgreen:
 
mate said:
Misliš onaj pored Muje na balkonu?

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Da! Mujo je Mujo, ali ti ipak imaš 5 zvjezdica i to valjda nešto vrijedi. Ne daj se!!!!!!! :mrgreen:
 
Ja sam znal jednog Pintu kaj je vozil BMW - a  :misli: :mrgreen:
 
Vjerovatno sam taj, imao sam ih 3. BMW sam vozio od kraja 90 il početka 91 (ne sječam se sad točno moral bi pogledat kupoprodajne ugovore) do prosinca 98. Redom R 50/5 crni, R 80 RT crveni i R 100 RT tamno zeleni. Jesam li taj i znaš li me i sad?
 
Pinta 001 JA said:
Vjerovatno sam taj, imao sam ih 3. BMW sam vozio od kraja 90 il početka 91 (ne sječam se sad točno moral bi pogledat kupoprodajne ugovore) do prosinca 98. Redom R 50/5 crni, R 80 RT crveni i R 100 RT tamno zeleni. Jesam li taj i znaš li me i sad?

(y)

Naravno da te znam, znaš i ti mene, ja sam vozil R 80 GS P/D ;) :mrgreen:
 
dydija said:
našla se 2 matora  :mrgreen: ... ajmo penzija  :LOL:

Željo, pokloni se Pinti i odplahutaj ;) :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Željo, pokloni se Pinti i odplahutaj ;) :mrgreen:

poštujem ja Pintu, prošito sam sve njegovo sa XX-a... puno iskustva i znanja gospodin ima  (y)
a ti medo, ne zaboravi opet svratti do mostara... ako imas priliku, u sljedeću subotu je Street race, a uskoro Motorijade u Grudama i Ljubuškom, pa ako dolazio igdje, javi  (y)
 
dydija said:
poštujem ja Pintu, prošito sam sve njegovo sa XX-a... puno iskustva i znanja gospodin ima  (y)
a ti medo, ne zaboravi opet svratti do mostara... ako imas priliku, u sljedeću subotu je Street race, a uskoro Motorijade u Grudama i Ljubuškom, pa ako dolazio igdje, javi  (y)

(y)

Morat ću jednom, taj grad mi priraso srcu ;)
 
Status
Not open for further replies.