born to be wild

codZU13 said:
ružno ok, al za ovu drugu izjavu :cijpadrva:
pa ovo je forum bezobraznih, zmazanih, prostih, smrdljivih i grdih bajkera,, kaj bi ti?? :misli: :shock:
 
codZU13 said:
skuter pa bajker,mislim za krepat  :LOL: koja izjava :LOL:

Fakat, pa dobro, kad bute naucili vise jednom : skuter nije motor, skuteras nemre bit bajker  :jesus: :mrgreen:
 
full88 said:
Fakat, pa dobro, kad bute naucili vise jednom : skuter nije motor, skuteras nemre bit bajker  :jesus: :mrgreen:

aleluja (y) bistar dječko (y), al nekima to nikak ni jasno, a zašto :misli:
 
codZU13 said:
aleluja (y) bistar dječko (y), al nekima to nikak ni jasno, a zašto :misli:
e vidiš, sad si se full sjebo.  :palacdolje: em si stavio taj oglas, em si reko nekaj kaj nisi trebo.  :pandur: sad ljepo odi zurit u sunce.
 
codZU13 said:
aleluja (y) bistar dječko (y), al nekima to nikak ni jasno, a zašto :misli:

Ma neznam, pokusavaju neke svoje snove ostvarit, al im nejde  :mrgreen:

A evo i jos jednog dokaza zakaj nemreju bit bajkeri :

http://www.motori.hr/daska_za_surfanje_ili_skuter_ili_oboje_3481.html

Taman se izbore za ono malo bajkerskog rišpekta, a onda ti skuterasi izbace ovo  :shock:  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:

wingman said:
e vidiš, sad si se full sjebo.  :palacdolje: em si stavio taj oglas, em si reko nekaj kaj nisi trebo.  :pandur: sad ljepo odi zurit u sunce.

Ahhhh, obrusite se skuteraske sile na mene  :mrgreen: :mrgreen:

Nema ti vise sunca u stvarnome svijetu bajkeru moj, probudi se  :jesus: :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
wingman said:
e vidiš, sad si se full sjebo.  :palacdolje: em si stavio taj oglas, em si reko nekaj kaj nisi trebo.  :pandur: sad ljepo odi zurit u sunce.

sjebo!? naj da te mama vidi, papaj griz i u kinderbet :mrgreen:, žišku bajkeru :LOL:
 
full88 said:
Zakaj, kaj ce se obrusit sve sile ovog svijeta na mene  :mrgreen: :mrgreen:

Ili svi suterasi  :mrgreen:
ja sam naučio da te izbjegavam quotat u ovom podforumu i ne obazirat se na tvoje  :poke: provokacije.  :jesus: tak ziher i svi drugi skuteraši.  :jesus:  i jedimaster isto tak dođe tu zaebavat...  :poke:
 
link je tu samo da se dobro nasmiješ, al ti valjda piliš po nekom svom specijalnom programu, bez uvrede :LOL: prljavi, sloglasni bajkeru banditu :mrgreen: :LOL:
 
wingman said:
ja sam naučio da te izbjegavam quotat u ovom podforumu i ne obazirat se na tvoje  :poke: provokacije.  :jesus: tak ziher i svi drugi skuteraši.  :jesus:  i jedimaster isto tak dođe tu zaebavat...  :poke:

Dammmmm, jos jedan  :mrgreen:

Jedi, jos malo pa cemo bit izumrla vrsta  :mrgreen: :mrgreen:
 
wingman said:
ja sam naučio da te izbjegavam quotat u ovom podforumu i ne obazirat se na tvoje  :poke: provokacije.  :jesus: tak ziher i svi drugi skuteraši.  :jesus:  i jedimaster isto tak dođe tu zaebavat...  :poke:

eto vidš da se i za skuterašima praši, pa naj plakat :mrgreen: