Bosna ponosna 2009!

alien

New member
Dakle, ko i svake godine uputim se u susjednu državu na lovely đir bespućima zbiljnosti...sličice budu dosta slične ako ih uspoređujete sa starima (gledaj tražilicu) al eto tradicija je tradicija pa ko sam ja da protestiram...  :mrgreen:
Dakle...Sinj, Trilj, granični Kamensko...Livno...Tomislavgrad...navigacija prema suncu, tj. nazad prema jugu...  :D pa se pojavim sa druge strane Buškog jezera, tj. blata...i tako okolo kole...bloddy predivno i lipi psihički odmor...ceste po Bosni uobičajene...rupe, tračnice, šljunak...al eto...  (y) sve skupa oko 300 km...nikakve zime, zimske rukavice pa niti grijanje nisan upalija  :mrgreen:...


Sličica iz druge države za mog prijatelja Sleđa!  :D

93483637.jpg


slika slična svake godine samo sniga manje više...
25513088.jpg


Lipe i neuobičajene sličice...  :D

10828346.jpg



Čisto ko dokaz da san bija za mog prijatelja iako me možda i za Photoshop optuži...  :mrgreen:
13742222.jpg


Most preko jezera...
87210068.jpg


Negdje između Livna i Tomislavgrada...
45173175.jpg


Djelovi jezera zaleđeni!
48544424.jpg



Lovely sličice još zaleđenih djelova...

15544714.jpg



Draga zapritila da moran doma doć na vrime za namistit gradele...
29092515.jpg


...i poslipodne uglavnom proveja na terasi u kratkim rukavima, nakon sunca obuka košulju i usput strada Chardonnay od Fernetića i Pošip Čara 2006 (inače 2007 je bolji a 2008 još bolji!  (y))
 
lipi djir  (y)










Gradela? Jel to neka fina riba. A sta nije od vina najbolji onaj Demižon  :mrgreen: 







 
Lijepi đir i slike .
A od Pošip Čara još je bolji Pošip Smokvica  (y) ( vječiti rivalitet a od Čare do Smokvice ko od piz** do guzi** :mrgreen: :mrgreen: )
 
LANDO said:
Lijepi đir i slike .
A od Pošip Čara još je bolji Pošip Smokvica  (y) ( vječiti rivalitet a od Čare do Smokvice ko od piz** do guzi** :mrgreen: :mrgreen: )

A fala bogu baren se uvik znalo da je smokvički pošip baren jednu kategoriju iza čarskog!
P.S. nisan korčulanin i neman nikakvih veza sa nijednim mistom al što jest jest!  :D
 
jel to karbonizirano neki obiteljski recept za gradele ili nam stalno podmećeš iste slike?  :misli:  :mrgreen:
 
DamirK said:
jel to karbonizirano neki obiteljski recept za gradele ili nam stalno podmećeš iste slike?  :misli:  :mrgreen:

Rep se ne jede inače, baren ne moja obitelj: tradicija valjda...  :LOL:
Ono drugo se jede!  :mrgreen:
 
mašala jest lijepo ispalo :mrgreen:,vazda neki noviteti u bosni :mrgreen:
ma ljepo je svako putovanje,samo nek se ide.. :wink:
p.s. et imas istu jaknu ko ja :LOL: shoei rulz :jesus:
 
bikerica_sb said:
mašala jest lijepo ispalo :mrgreen:,vazda neki noviteti u bosni :mrgreen:
ma ljepo je svako putovanje,samo nek se ide.. :wink:
p.s. et imas istu jaknu ko ja :LOL: shoei rulz :jesus:


            .........svaka čast i sam imam plan u Bosnu ali sjevernije, do Tuzle i nazad, i tako pa napišem...........


      ......bikerice, ti hoćeš reći da čovjek žensku jaknu nosi :LOL: :LOL: :LOL:............ili....
 
ma no..to je ženska jakna samo je muški model :mrgreen:
 
bikerica_sb said:
ma no..to je ženska jakna samo je muški model :mrgreen:

Iskreno, sa ženom koja može stat u moju jaketu čovik triba bit prijatelj i ne ljutit je!  :mrgreen:
 
bikerica_sb said:
e ja sad ovo nisam skuzila :shock: (plavusa)

Ne da mi se objašnjavat!
Gledaj slike, mislim da su OK!  :D  :mrgreen:
 
VEKI said:
nis ti vidija B od bosne :jesus:

Ti mi se javi: bija si na Kupresu pa si ti ko vidija Bosnu, al da te obavjestim Bosna nije skroz bila i nije samo ograničena na stazu gori doli!  :LOL: :jesus:

EDIT P.S.: aj ako ima ko da se javi sa glupostima da Livno nije u Bosni već Hercegovini preporučan neki geografski priručnik da se ja ne mučin!
To vridi i za ovoga gore!  :mrgreen: