Brembo disk plocice

frane.p

Member
Neznam možda je bilo vec rijeci o ovome ali nisam kopao po forumu... mene zanima razlika između disk plocica Brembo 07HO3005,07HO30SA,07HO30SC to su prednje, 07HO3607 i 07HO36SP zadnje... Doticne su za Horneta 600 a pasu i na masu drugih motora od Kawasaki Z750... Zanima me konkretno ove prve bez slova na kraju, koliko su one losije od ovih sinter?

 
imao sam na Hornetu i sad CBRu SC - koče vrhunski, vozio sam Hornet sa SA i s njima, iako ne grizu ko SC bi isto tako mogao biti iznimno zadovoljan ... za cestovnu vožnju i eventualno rekreacijski Grobnik druge smjese od Bremba nemoj ni gledat (y)
 
Tibor, gdje si uzimao pločice?
Malo sam zvao okolo po trgovinama i za moju RSV-jku je set prednjih Brembo pločica oko 1200 kn, dok se na ebay-u nađe isti komplet za cca 100 €.
 
zadnje sam uzeo kod Kreše, prije toga u Benconyu ... u Kreši imaš popust ako si član HAK-a ili ako kupuješ Dinersom :wink:
 
flugo said:
Tibor, gdje si uzimao pločice?
Malo sam zvao okolo po trgovinama i za moju RSV-jku je set prednjih Brembo pločica oko 1200 kn, dok se na ebay-u nađe isti komplet za cca 100 €.
1200 su u apriliji kao orig, iste u Auto Kresi su jeftinije kak ti je tibor rekao
 
Ako je RSV
07BB05.SA  418,00 kn
07BB05.SC  520,00 kn
07BB05.90 (OEM) 437,00 kn

Ako je RSV4
07BB37.SA 396,00 kn
07BB37.93 (OEM) 485,00 kn

S tim da bi ipak trebao znati točno koji je RSV i godinu da potvrdim  (y)
 
bimba said:
Ako je RSV
07BB05.SA  418,00 kn
07BB05.SC  520,00 kn
07BB05.90 (OEM) 437,00 kn

Ako je RSV4
07BB37.SA 396,00 kn
07BB37.93 (OEM) 485,00 kn

S tim da bi ipak trebao znati točno koji je RSV i godinu da potvrdim  (y)

2002 godina je RSV.
Ovo su stvarno ok cijene, i kod kreše su 610 kuna po disku -25 % popust utorkom, s time da imaju za jedan disk na lageru  :mrgreen:
Bencony isto 610 kuna.
Pričam o sinter pločicama, znači SA ako se ne varam.

Ovo su više manje cijene kao po nekim internet trgovinama-ebayu  (y)
 
Cijene su moje. Mi smo preseljenjem na novu lokaciju proširili ponudu na rezervne dijelove i opremu. Trenutno radim kalkulacije i pripremam narudžbe za punjenje lagera pred sezonu. Asortiman ( dijelovi i oprema za motore te skutere svih poznatih i manje poznatih proizvođaća na svijetu ) koji nam je na raspolaganju je ogroman, tako da za jedan kvalitetan web shop će trebati sigurno godinu dana da se napravi.

Od 01.03 recimo konkretno pločice o kojima pričamo će biti uvijek na lageru kao i za sve bitnije motore i skutere. S druge strane, do tada, u svakom trenutku ja ih mogu isporučiti unutar 4-6 dana po narudžbi.  (y)
 
Bimba svaka čast,baš mi frend naručijo lanac kod vas,isto nisam znao da prodajete !!
 
Danas smo mu poslali drugi, pretpostavljam za drugog prijatelja  :mrgreen: (y)
 
bimba said:
Danas smo mu poslali drugi, pretpostavljam za drugog prijatelja  :mrgreen: (y)
Bimba oce biti na lageru zamjenskih diskova,jedan frend mi vozi cbr-a sa samo jednim diskom,pa da ga nagovorim na kupnju kompleta
 
Ovo je zanimljivo, tribat će povirit do Motoboxa.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 
cadjo said:
Bimba oce biti na lageru zamjenskih diskova,jedan frend mi vozi cbr-a sa samo jednim diskom,pa da ga nagovorim na kupnju kompleta

Naravno  (y)
Braking
NG Brake Disc
Nissin
JT Braking
Brembo
EBC
TRW
Moto Master
RC Components

E sad koje od njih ćemo držati na lageru ( moram to još malo prostudirati, usporediti asortiman,kvalitetu i cijenu ), to moram još vidjeti, ali sve od navedenog u bilo koje doba godine ako nemamo odmah, stigne u 5-6 dana.  (y)
 
Magura asortiman? pločice, polugice, volani...  :misli:

Kvalitetno, nije preskupo a serijski se ugrađuje na dosta novih modela, aprilia, ktm , bmw..
 
Mate svaka cast,opasno napadas konkurenciju... (y)
 
bimba said:
Naravno  (y)
Braking
NG Brake Disc
Nissin
JT Braking
Brembo
EBC
TRW
Moto Master
RC Components

E sad koje od njih ćemo držati na lageru ( moram to još malo prostudirati, usporediti asortiman,kvalitetu i cijenu ), to moram još vidjeti, ali sve od navedenog u bilo koje doba godine ako nemamo odmah, stigne u 5-6 dana.  (y)
Svaka cast,kad buden u djiru naletin da se upoznamo i da vidin servis,mozda sta i isposlujemo ;)
 
passenger said:
Mate svaka cast,opasno napadas konkurenciju... (y)

Nije Mate, nego Matko. :misli: :jesus: