Bridgestone BT003 službeno u prodaji

mitaker

Member
Dugo očekivani model Bridgestona BT003  službeno je u prodaji,možega se dobiti u standardnim dimenzijama:
120/70 -17 i 180/55 - 17 ili 190/55 - 17.
Takodjer je ista dostupna u svim smjesama(V2,V3,V4).
Gume se mogu kupiti kod svih ovlaštenih uvoznika Bridgestona.
 
Ja napravio oko 150 kilometara i snijeg :mrgreen:, dvojka je bila odlična mislim da me ni ove neće razočarati.
 
mitaker said:
koju si smjesu stavia?
3 prednju,2 zadnju. Jebiga možda sam trebao trojku i nazad,ali kraće bi trajala. Vidjećemo :)
 
Možda bolje 4 naprijed,a 3 nazad,jer vozam se po cesti :mrgreen: Sta je tu je
 
mitaker said:
pa kako ti se ponaša ta kombinacija na cesti,u ovih 150km ?

Ja imam isto 002 ali ne znam koji nastavak i koja smjesa, budem provjerio, ali po hladnom drži skoro nikako. :?
 
Kombinacija naprije V4, nazad V3 još nekako funkcionira kad zahladi, ali V3/V2 teško, skoro nikako. Mislim da općenito takva vrst guma ne funkcionira u hladnim uvjetima kod upotrebe na cesti.Asfalt je hladan i samim time se gume teško griju na radnu temperaturu.
 
bimba said:
Kombinacija naprije V4, nazad V3 još nekako funkcionira kad zahladi, ali V3/V2 teško, skoro nikako. Mislim da općenito takva vrst guma ne funkcionira u hladnim uvjetima kod upotrebe na cesti.Asfalt je hladan i samim time se gume teško griju na radnu temperaturu.

Kao što ti rekoh u nedjelju preko mobitela, na relaciji, split-makarska, gume su se ugrijale tek pred makarskom :?
 
Nisam zaboravio (y), više sam mislio kao općenita informacija za ostale.
 
bimba said:
Kombinacija naprije V4, nazad V3 još nekako funkcionira kad zahladi, ali V3/V2 teško, skoro nikako. Mislim da općenito takva vrst guma ne funkcionira u hladnim uvjetima kod upotrebe na cesti.Asfalt je hladan i samim time se gume teško griju na radnu temperaturu.

Slažem se,ipak ta kombinacija traži toplije vrijeme,ali kontam da će zadnja trajati bar 1000 kilometara duže.
 
mitaker said:
pa kako ti se ponaša ta kombinacija na cesti,u ovih 150km ?

Bilo je onako ne baš toplo :) a i 150 kilometara je malo da bih mogao bilo šta reći.
 
Killex said:
Slažem se,ipak ta kombinacija traži toplije vrijeme,ali kontam da će zadnja trajati bar 1000 kilometara duže.

Ako si svjesno iz tog razloga išao na tu kombinaciju, onda sve  (y)

Smatram po pitanju BT-002 Pro/ 003 da je stvar kod izbora smjesa vrlo jednostavna. Ko ih kupuje isključivo za cestu, V4/V3, za cestu i povremeno za stazu V3/V3 ( ova kombinacija igra i samo za stazu, ali ako se isključi Grobnik ), te V3/V2 Grobnik. Tu se da raspravljati i može se dobiti na trajnosti sa pritiskom. Ovo se prvenstveno pokazalo dobrim po pitanju BT-002 Pro, dok se za BT-003 još treba vidjeti, mada smatram da će biti isto.

U svakom slučaju, ne treba zanemariti verzije Racing Street koje su po namijeni ipak više orijentirani cesti. Mada ih dosta tvrdi da je Pro varijanta bolja i na cesti, mislim kad se realno sagleda uzevši u obzir cijenu, trajanje, perfomanse, RS varijanta puno bolja za cestu. (y)
 
evo jučer je bilo -1 vani kad sam se vozikao po skliskom zagrebačkom asfaltu sa 002 pro V4/V3 i prednja još kako je softić drži koliko toliko ali zadnja ide više u prazno i po boku nego po pravcu ali tu se mora uzeti u obzir da je i poprilično očelavila. uglavnom nije više vrijeme za teranje... stoga prilagodite vožnju uvjetima na cesti  (y)
 
Gume su odlične,juče sam se malo vozikao na temperaturi od 8-9 stepeni. Povratna informacija odlična,grip prilično dobar :D  Dostojne nalijednice dvojke. Iznad očekivanja moje malenkosti.
 
mrcina said:
jel ide bt003 u veličini za maxi skutere.

Ne radi se u dimenzijama za skutere!
U dimenzijama 120/70 - 14 i 140/60 - 13 možeš dobiti Bridgestone Hoop za prednji kotač i ML 50 za stražnji,za ostale informacije možeš mi se obratiti na pp.
 
Evo par informacija o dolasku BT003 RS na tržište

120/70 - 17 BT003 RS
180/55 - 17 BT003 RS
190/50 - 17 BT003 RS
190/55 - 17 BT003 RS 

gore navedene dimenzije če biti dostupne krajem Veljače

110/70 - 17 BT003 RS
120/60 - 17 BT003 RS
150/60 - 17 BT003 RS
160/60 - 17 BT003 RS
140/70 - 17 BT003 RS

ostale navedene dimenzije se očekuju krajem Svibnja