Brno MotoGP (26-28.08.2005)

Pudla

Active member
Jel ide ko sa foruma? Nas troje kreće u subotu ujutro. Prošle godine je bilo super, pa će valjda tako biti i ove. :mrgreen:
 
Ja sam jos u premisljanjima i kalkulacijama, ali sve mi se cini da opet ove godine necu moci...bio sam pretprosle i bilo je super...moja preporuka svima koji imaju priliku... :cool:
 
kolika je cijena karte i jel se mogu naci kad se dodje pred stazu?
 
Ne sjecam se vise koliko je kostala karta...imas po odredjenim zonama...moglo se naci bez problema...navodno je cak bilo i preprodavaca, ali mi ih onda nismo vidjeli...
Sve skupa smo u dva dana zajedno sa troskovima puta (isli smo nas cetvorica u jednom dizelu) potrosili cca 100 € svaki, s tim da smo si jos ponesto i kupili, majice i slicno...
 
cigo said:
kolika je cijena karte i jel se mogu naci kad se dodje pred stazu?

Tribine su prodane mjesecima unaprijed, a za "stajanje" karata ima i na dan trke. Prošle godine smo bili na livadi sa pogledom na veliki screen (jako koristan za praćenje utrke).

Cijene za ovu godinu:

A/B/D/E/G: €27 [no screen view]
C/F: €59 [screen view]

Više na
http://www.brnograndprix.com/

Mjesta za kampiranje isto ima (oko piste ima par kampova, za neke treba rezervirati unaprijed, a u nekima ima mjesta u subotu navečer), a u obližnjem selu je privatni "kamp".

Par slika od prošle godine: