Brod open Race 29.08.2021

ovo me uvijek sjeti kako su nekad bili drugačiji pogledi na motore, motosport i moto svijet uopće..

danas je bitno da nema crtice..
 
ovo me uvijek sjeti kako su nekad bili drugačiji pogledi na motore, motosport i moto svijet uopće..

danas je bitno da nema crtice..

Danas je sve pederluk. Nije bitno kakav je motor ili kako ga voziš već kako to izgleda na instagramu, tiktoku ili čemu već.

Cijenim lijep motor, npr. oba Salopekova oldija su jednostavno prekrasni. Al isto tako, on ih vozi kao da su ukradeni. Mora biti mjera, ne valja nijedan ekstrem.
 
  • Like
Reactions: miro
Danas je sve pederluk. Nije bitno kakav je motor ili kako ga voziš već kako to izgleda na instagramu, tiktoku ili čemu već.

Cijenim lijep motor, npr. oba Salopekova oldija su jednostavno prekrasni. Al isto tako, on ih vozi kao da su ukradeni. Mora biti mjera, ne valja nijedan ekstrem.

opet kažem, aj nek si opet malo svijeta vidio.. 😂 😂
nego kad je požega opet..

ma hoću reć' i motoriste se drugačije gledalo..danas si divljak ako digneš na zadnje..ili ne daj bože vozit na koljeno i još sa krivim dimenzijama guma..
malo zaturiraš u blokadu i suspendiraju te..
ne depiliraš prsa, ne možeš u tvornički tim..
malo me zanilo..:mrgreen:
 
opet kažem, aj nek si opet malo svijeta vidio.. 😂 😂
nego kad je požega opet..

ma hoću reć' i motoriste se drugačije gledalo..danas si divljak ako digneš na zadnje..ili ne daj bože vozit na koljeno i još sa krivim dimenzijama guma..
malo zaturiraš u blokadu i suspendiraju te..
ne depiliraš prsa, ne možeš u tvornički tim..
malo me zanilo..:mrgreen:

Požega je 10 i 11.9. , vikend iza :)

Čekamo to vražje prvo misto.

Za ostalo se slažem.
 
  • Like
Reactions: Dale and go-go
''Znači, opet ću te razbit, al molim te nemoj se ljutit'' :D :D :D

En9qRzg.jpg


Pripremni savjeti

dBiBkmJ.jpg


I još nešto random slika

vpYhH40.jpg


BuIDQC0.jpg


MUfygIp.jpg
 
..mislim ono Slavonija ravna ...baš sam se ponadao da će složit stazu negdje bez stupova, stabala, visokih rubnjaka, barem smanjit radijus u zavoju kad se već može, da se sleti na travu a ne u stup jbg, ..kad tamo gledam i dalje sve isto razmišljanje kao pred 40 godina ... dajte ljudi pomaknimo se više od 60, 70 -tih prošlog stoljeća, napravite trku da to izgleda ko utrka ... pogledajte kako to ulične rade drugi, npr. česi ...(y)
 
pa u tome i je draž..odletio je i vadla u križevcima u stup, nije to balet ili nogomet
 
..mislim ono Slavonija ravna ...baš sam se ponadao da će složit stazu negdje bez stupova, stabala, visokih rubnjaka, barem smanjit radijus u zavoju kad se već može, da se sleti na travu a ne u stup jbg, ..kad tamo gledam i dalje sve isto razmišljanje kao pred 40 godina ... dajte ljudi pomaknimo se više od 60, 70 -tih prošlog stoljeća, napravite trku da to izgleda ko utrka ... pogledajte kako to ulične rade drugi, npr. česi ...(y)
Ovo što je gore napisano, plus da se složi staza koja nema samo lijeve zavoje.
 
pa da bude još više padova kao gajsov..trkaći se ne žale jer su sretni da se barem nešto dešava, ali nama gledateljima uvijek nešto smeta :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nero and leCo
Evo par komada i od mene
 

Attachments

  • 20210829_082549.jpg
    20210829_082549.jpg
    1 MB · Views: 0
  • 20210829_120653.jpg
    20210829_120653.jpg
    851.2 KB · Views: 0
  • 20210829_133253.jpg
    20210829_133253.jpg
    961.3 KB · Views: 0
  • DSC_2466.jpg
    DSC_2466.jpg
    695.5 KB · Views: 0
  • DSC_2477.jpg
    DSC_2477.jpg
    642.2 KB · Views: 0
  • DSC_2534.jpg
    DSC_2534.jpg
    814.3 KB · Views: 0
  • DSC_2541.jpg
    DSC_2541.jpg
    806.4 KB · Views: 0
  • DSC_2588.jpg
    DSC_2588.jpg
    612.4 KB · Views: 0
  • DSC_2769.jpg
    DSC_2769.jpg
    636.9 KB · Views: 0
  • DSC_2789.jpg
    DSC_2789.jpg
    709.4 KB · Views: 0