BRUSH-K2

Status
Not open for further replies.

braco1

Active member
  Ništa novo,samo drugo pakovanje-sve što se moglo staviti od KORONE- STAVIO  sam na ovaj K2...Kako vam se čini?
 
Na tom suzukiju corona replika mi djeluje malo prekicasto....malo da su umjerenije i jednolicnije boje i manje oslikavanja
 
bobo RR said:
Na tom suzukiju corona replika mi djeluje malo prekicasto....malo da su umjerenije i jednolicnije boje i manje oslikavanja
u pravu si-navikli smo na K6 da bude KORONA-K2 ima mnogo veće povrsine pa kad se ofarbaju oseti se dominacija žute....al zato je to K2...
 
kober said:
Odlicno izgleda (y)
Koliko ti treba vremena da uradis ovaj cijeli motor ?
izmedju 30 i 45  dana.ako ne pogrešim gde-onda dani za popravljanje greške...muka
 
svaka čast!!! Da imam bike sa plastikama znam kome bi se obratio!!! 8) Meni taman kičasto :mrgreen:
 
meni odlican,kad uzmes u obzir da je rep veci ovdje...samo nest mi se cini puno dana za to... :misli:
 
darko_b said:
meni odlican,kad uzmes u obzir da je rep veci ovdje...samo nest mi se cini puno dana za to... :misli:
A takav posao nemozes radit u mahu da se ne ohladis,zivci nedaju,ja sam dva dana izgubio kad sam poskidao oklope i pofarbao si samo prednju masku tak ako hoces posao kakav je na slici  treba ti minimalno 20 dana onak solidnog rada bez drugih obaveza,koliko sam treba da se sve dobro posusi na takvoj repliki imas samo 5 dana stajanja i 5 za pripremu,a i covjek sigurno ima i neki drugi posao
 
bobo RR said:
A takav posao nemozes radit u mahu da se ne ohladis,zivci nedaju,ja sam dva dana izgubio kad sam poskidao oklope i pofarbao si samo prednju masku tak ako hoces posao kakav je na slici  treba ti minimalno 20 dana onak solidnog rada bez drugih obaveza,koliko sam treba da se sve dobro posusi na takvoj repliki imas samo 5 dana stajanja i 5 za pripremu,a i covjek sigurno ima i neki drugi posao

ma ok,sve 5..onak sam konstatiram,a kod takvog posla mislim da nema zivcanjenja(kod nijednog nebi smjelo bit a kamoli kod tavkog)..neznam imali drugi posao nit je bitno....sve u svemu bio bi spreman i na 50 dana bez oklopa samo da je kvalitetno i dobro uradjeno,kao sto je ovdje primjer  (y) 8)

p.s.:mad: braco-- e da imas li ti kakav web??
 
darko_b said:
ma ok,sve 5..onak sam konstatiram,a kod takvog posla mislim da nema zivcanjenja(kod nijednog nebi smjelo bit a kamoli kod tavkog)..neznam imali drugi posao nit je bitno....sve u svemu bio bi spreman i na 50 dana bez oklopa samo da je kvalitetno i dobro uradjeno,kao sto je ovdje primjer  (y) 8)
Da,nije mi bila namjera napasti te ni nista sam sam iznio svoje vidjenje  :wink:  (y) Ja dok nesto radim izdrzim maks 3-4 sata u susu bez odmora,vise nede,ak ides umoran ili na silu takav posao samo nesto pogrijesis.Jednom sam tri dana izkasljavo farbu koje sam se naguto od pistolja  :LOL:  :LOL:  Nisam stavio masku.Pretpostavljam da si bracu pitao dal ima web makar si stavio moj citat.
 
bobo RR said:
Da,nije mi bila namjera napasti te ni nista sam sam iznio svoje vidjenje  :wink:  (y) Ja dok nesto radim izdrzim maks 3-4 sata u susu bez odmora,vise nede,ak ides umoran ili na silu takav posao samo nesto pogrijesis.Jednom sam tri dana izkasljavo farbu koje sam se naguto od pistolja  :LOL:  :LOL:  Nisam stavio masku.Pretpostavljam da si bracu pitao dal ima web makar si stavio moj citat.
  volim kad pričate na tu temu-farbanje..hehe-da li vi znate da sam ja stolar...motore sam počeo raditi kad sam kupio svoje YAMAHE ...pa ih malo farbao i tako malo po malo....nemam web stranu..ali ima dosta toga da se stavi na nju-uskoro  će biti.... sledeći put ću postaviti  još jednu KORONU-STAROG SUZUKIJA 1100 W-ak hoćete još slika...još da kažem-kad radiš BRUSH-jedva čekaš da vidiš šta si uradio--onda nemaš vremena ni da jedeš-ujutro ustaješ počinješ raditi  i ne daš nikom da te ometa --a noću  dok spavaš razmišljaš na koji način da uradiš sutra što si započeo--kojim redom bi bilo najlakše nanositi boju...
 
braco1 said:
 volim kad pričate na tu temu-farbanje..hehe-da li vi znate da sam ja stolar...motore sam počeo raditi kad sam kupio svoje YAMAHE ...pa ih malo farbao i tako malo po malo....nemam web stranu..ali ima dosta toga da se stavi na nju-uskoro  će biti.... sledeći put ću postaviti  još jednu KORONU-STAROG SUZUKIJA 1100 W-ak hoćete još slika...još da kažem-kad radiš BRUSH-jedva čekaš da vidiš šta si uradio--onda nemaš vremena ni da jedeš-ujutro ustaješ počinješ raditi  i ne daš nikom da te ometa --a noću  dok spavaš razmišljaš na koji način da uradiš sutra što si započeo--kojim redom bi bilo najlakše nanositi boju...

ma stavljaj ti sve sto imas....  (y)
 
Iako ne bi nikad sebi išao to kupovati jer mi nema smislma, ne volim race replice i sl. ti Braco stvarno dobro radiš te motore, svaka čast  (y)
 
Icek said:
Iako ne bi nikad sebi išao to kupovati jer mi nema smislma, ne volim race replice i sl. ti Braco stvarno dobro radiš te motore, svaka čast  (y)
hvala ICE
 
Ima mi prijatelj K2 odraden u original Airbrush !

Super odradeno  (y)
 
TOJO said:
Ima mi prijatelj K2 odraden u original Airbrush !

Super odradeno  (y)
Kako misliš ORIGINAL?? Možeš li mi poslati slike-stavi ovde kao odgovor-voleo bih videti kako izgeda taj Airbrush..
 
Status
Not open for further replies.