brzinski prijedlog Nardo, Italy

mg749ie

Active member
od 10 do 14 lipnja
Zagreb-Zadar -Ancona-Nardo-Bari-Dubrovnik-Zagreb cca 2500 km cca 750 EURIĆA
ovo je okvirni prijedlog moguće su varijacije,. moguće se je priključiti negdje usput npr Zadar
datum je definiran za sada sam solo prijave do utorka 4lipnja
 
Možda sam seljo ali pošto je odredište Nardo u Italiliji???? Dali se na test stazi održava nekakav event ili trka? Pošalji link na event da pogledamo. Inaće zvuči mi interesantno i ne traje predugo.
 
nis se posebno ne događa, destinacija je interesantna kao i  tražim nekoga da baš nisam solo.
put mi se čini interesantan i nije dug pon-pet prije onih blesavih ljetnih vručina
 
Hmmm,,, Meni se po glavi vrti kratkoročan izlet isto oko 5 dana ali destinacija bi bila: Zagreb, Barcelona, Mallorca, pa gas nazad. U Italiji sam bio već 100 puta stime da su me u Bariju dok sam čekao trajekt za Bar (Crna-Gora) opljačkali, ukrali sve papire, putovnicu, kreditne kartice itd...Poslat ću ti PP pa se sutra nađema barem na kavi.
 
Čuo sam vrlo grde priče što se tiče tih pljački na jugu Italije, al reko neću ih pričati da ne širim negativizam. Odmah će me netko napast da lupetam. Uglavnom, ja tamo ne idem.
 
chasingdog said:
Čuo sam vrlo grde priče što se tiče tih pljački na jugu Italije, al reko neću ih pričati da ne širim negativizam. Odmah će me netko napast da lupetam. Uglavnom, ja tamo ne idem.
hvala na upozorenju, svakako treba biti oprezan i kad si u grupi, a kamoli kad si sam, ali nisu svi ljudi lopovi niti nepošteni, a nisam baš onaj koji se da preplašiti od šuba, a i još nije sve gotovo - važe se 8)