burn baby burn ..... burn till eternity

strasilo

Motorator
sonny said:
    Čim popusti kičma i kreneš u realizaciju, budi slobodan postaviti kronologiju ovdje (y)

ako si siguran u to što pišeš .... možemo krenuti ....  (y)
 
Žao mi je što kod ove teme neće biti puno toga za reći ... iako sam imao veliku želju i nadu ... ali ako bi se išlo na popravak, zaista bi bila skuplja pita od tepsije...  :? :?

Šta se zaista desilo, to će nam sonny opisati... ja ću se baciti na posljedice..  :mrgreen: :mrgreen:

u igri je zadnja kočiona čeljust od "malog bijelog čudovišta" .. pa da krenemo ...

iz nekog razloga je došlo do spontanog kočenja zadnjeg kotača, ali ne i do blokiranja .... pa se to grijalo... grijalo ... grijalo... pregrijalo.. zapalilo ...  :shock:
 
slijede slike... malo toga je za reći ...  :mrgreen: :mrgreen:

pločice su zaista maximalno "iskorištene" ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
kad se to desilo ?
 
podgrijalo se za zimu
 
šta mislite kako tek klipići izgledaju ...  :shock: :shock:
 
a kao što se vidi, ni polutke baš nisu u sjajnom stanju ..
 
tako da.... sonny ..... uz svu dobru volju i želju, bojim se da ovdje u obzir dolaze samo nove (druge, može i polovne) čeljusti i novo kočiono crijevo ... jer ovo "popravljati" graniči sa zdravim razumom ...  :LOL: :LOL:
 
Dogodilo se i meni na potpuno novom motoru. Dobio sve novo u garanciji. Za dva dana ponovo u akciji. A dogodilo mi se i na KTMu, kantu smo sanirali. :mrgreen:
 
sta je rekao ovlasteni,posto je mali bijeli bio pod garancijom,ili se varam? :misli:

edit
to stras
 
Kao što rekoh na početku .... moje je da saniram ... a priču neka ispriča sonny ...  :mrgreen:
 
  Sad sam stigao kući i vidim ovo :shock:

        Idem probati spavati pa se sutra konzultiramo....
 
  Jooj mene, a bilo bi dobro i da Doodoo ovo vidi  (y)

      Bio sam i kod njega i Tončija, ali nisu vidjeli motor nego sam bio autom i ispričao svoju tužnu priču.........
 
Oni bar nemaju onu standardnu servisnu izjavu kad se pojaviš: Stvarno, ovo nam je prvi put da to vidimo. :mrgreen:
 
mate said:
Oni bar nemaju onu standardnu servisnu izjavu kad se pojaviš: Stvarno, ovo nam je prvi put da to vidimo. :mrgreen:

    Istina, nisu mi to rekli, ali nisu ni rekli da su već imali slučajeva...

        Ali su mi obznanili da na TO garancije NEMA, nije mi problem platiti, ali se ni ne osjećam krivim jer sam motor koristio na normalan način, a kad sam stao već je bilo gotovo :?