Busa Turbo

Hammer

New member
Jeste čuli za prerađenu Hayabusu. Činjenica je da ima 500 KS. Čovjek koji je vozi se naziva Ghost Rider i policija ga već 2 godine pokušava uhvatiti bez uspjeha. Motor ima jak zvuk sličan mlažnjacima. Imam film u divxu traje oko 4-5 minuta.
Pazi ovo
Suzuki vozi 297 km/h(vidi se na kameri), a on se drastično približava. Diže ga na zadnji bez problema dok vozi 300 km/h. Motor inače vozi oko 400 km/h.
8) 8) :shock:
 
Ne znam ali meni ta highspeed highway sranja nisu spica. nema do zavoja.
Ko voli nek izvoli.
 
Ma Ghostrider je idiot. Nije mi baš nešto impresivan (komercijala živa), al da zna - zna!
 
da, to i mene zanima...
kako ga na toj brzini ne zasamara vjetar... ta busa je bez oklopa... znaci da kad se normalno vozis da cupa ramena... kak onda na zadnji? mora da jaaaako baca...
 
Da li znate da i kod nas im jedna Suza-turbo. Tip koji ju je napravio i vozi se ne zove Ghost Rider nego mu je nadimak Einstein.
Radi se o Suzuki GSX 1100 EF sa mašinom od R 1100 i ugrađenim turbo intercoolerom. Dođite ne susrete u Sisak pa će te vidjeti zvijer.
 
IgorS said:
Da li znate da i kod nas im jedna Suza-turbo. Tip koji ju je napravio i vozi se ne zove Ghost Rider nego mu je nadimak Einstein.
Radi se o Suzuki GSX 1100 EF sa mašinom od R 1100 i ugrađenim turbo intercoolerom. Dođite ne susrete u Sisak pa će te vidjeti zvijer.

Neznam baš da motor ide 500 km/h ali prekrasno izgleda!! Inaće tip se zove Saša!!
 
ni mene ne pale bas ta highway naganjanja ali o Ghost Rideru sam saznao dosta od jednog covjeka koj s njim vozi... uglavnom lud je i na stazi, ima desetljeca iskustva trkackog.... upsalla run je zakon :twisted: :mrgreen:
 
ma neznam bas da ga sa 300 dize na zadnji ja iman kuci taj divx samo obara rekorde brzinske. ono ispod 15 min prec 70km. i malo nesto se zeza s policijom ali izgleda mi ko neka namjestaljka.
 
toliko je nevjerojatno da svatko pomisli da je namjestaljka :wink: taj lik ti je kod njih gore bas neka vrsta legende.... samo sto mu zena sere da prestane sa tim :mrgreen:
 
Zildjian said:
ma neznam bas da ga sa 300 dize na zadnji ja iman kuci taj divx samo obara rekorde brzinske. ono ispod 15 min prec 70km. i malo nesto se zeza s policijom ali izgleda mi ko neka namjestaljka.

Pa da isto kao foggyeva snimka nije ni čudo da pozna nekoga od njegovih zna kako se to radi :p :p :p :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

p.s. šala fogg mora san :wink: 8)
 
ma nemoras se ispricavat :wink: ja bar znam sale prihvatit :wink: ali nedo ti bog da te sretnem negdje...... :mrgreen:
 
ma neznam bas da ga sa 300 dize na zadnji ja iman kuci taj divx samo obara rekorde brzinske. ono ispod 15 min prec 70km. i malo nesto se zeza s policijom ali izgleda mi ko neka namjestaljka.

Hoces dokaz. Poslat cu ti film. (12 Mb)
Koja ti je e-mail adresa?
 
taj lik ti je kod njih gore bas neka vrsta legende.... samo sto mu zena sere da prestane sa tim :mrgreen:[/quote]


ovo su vjerovatno informacije iz prve ruke ,
foggy bio neki dan kod ghostridera pa mu se ovaj zalio kako ima problema sa zenom uvezi toga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
joe10 said:
taj lik ti je kod njih gore bas neka vrsta legende.... samo sto mu zena sere da prestane sa tim :mrgreen:


ovo su vjerovatno informacije iz prve ruke ,
foggy bio neki dan kod ghostridera pa mu se ovaj zalio kako ima problema sa zenom uvezi toga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ili mu žena posječuje foggya dok se ovaj ne smiri :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
 
Imam par frendova u Svedskoj, Gavle, Stockholm Goteborg.
Jedan vozi SS klasu. Zna svu tu GR ekipu. Ko zna mozda je i on taj. hehe
 
Hammer said:
ma neznam bas da ga sa 300 dize na zadnji ja iman kuci taj divx samo obara rekorde brzinske. ono ispod 15 min prec 70km. i malo nesto se zeza s policijom ali izgleda mi ko neka namjestaljka.

Hoces dokaz. Poslat cu ti film. (12 Mb)
Koja ti je e-mail adresa?


posalji meni na [email protected] pa cu ja to dignut na webspace pa da i ostali vide 8)