Busa Zero

Dek..Dadek said:
i ja i ja :mrgreen:
Evo definirali smo boje, idemo radit.
Valjda bu za 10ak dana gotov cca (ima tu i drugih radova, sitnica, itd.).

Vidimo se za 1 Maj u Novom, Bollocks :wink:

Nisam upoznat, sta je moto susret..a ništa, morat će se onda doć vidit motorić i pojest kakve čevape.. :mrgreen:
 
neko je pitao za cijenu lakiranja: to se svatko s Macom npr. mora sam dogovorit, ovisi o puno stvari, što i kako želiš na motoru, ima li puno detalja(airbrusha) itd...

Ja sam prošao relativno dobro (povoljno), preostaje da vidim kako će to sve zajedno ispast, pa ćete svi dati ocjenu i tako evaluirati Macov rad.

Ja sam velka picajzla kaj se toga tiče, tako da sam uvjeren da bude ispalo dobro.

Samo 1 primjer: prije dosta godina, dao sam lakirat CRX-a, i pogađo sam se s majstorom oko cijene koju sam spustio za 200 marki, znači 1000 maraka.
Zbog tih 200 marki mi je auto ispo OK, ali- vidjelo se po nekim detaljima da to nije to.
E sad, jel se isplati zbog 200 marki bit nezadovoljan, procijenite sami.

 
日本語
 
Stormbringer said:
日本語

      Osnovna ideja slikovnog pisma za razliku od uobičajenog glasovnog je da se njime mogu sporazumjevati ljudi koji normalnim govorom to nikako ne bi mogli jer govore potpuno različite jezike. Jel mi možeš reći značenje onoga što si napisao? Siguran sam da nije psovka, ali evo... znatiželjan sam.   
 
crvena točka definitivno ne smije biti transparentna....  (y)
 
OldBoy said:
Siguran sam da nije psovka, ali evo... znatiželjan sam.
Google translate kaže : http://translate.google.com/translate_t?hl=hr&sl=de&tl=hr#ja|en|日本語
 
OldBoy said:
      Osnovna ideja slikovnog pisma za razliku od uobičajenog glasovnog je da se njime mogu sporazumjevati ljudi koji normalnim govorom to nikako ne bi mogli jer govore potpuno različite jezike. Jel mi možeš reći značenje onoga što si napisao? Siguran sam da nije psovka, ali evo... znatiželjan sam.   

Svakako nije psovka nego ideja, a u prijevodu na engleski znači JAPANESE  (y)

 
corky said:
Ma koje JAPANEZE on je naš čovik JARUNEZE


hahaha! ODLIČNA!!

Imo sam ideju napravit iza natpis MADDA FAKKA (svaka riječ na jednoj strani fastbacka), al je to bilo u điru sa nekim otkačenijim dizajnom, koji je ispo iz kombinacije :mrgreen:

Straško- naravno da neće bit transparentna.
Na rezervoaru će biti nacrtana japanska zastava, sad, kak će to biti oformljeno, prepustio sam Macu.
Ima još nekih sitnih detalja, al o tom-potom :wink:

Inače, ljubitelj sam jednostavnosti (netko reče da su genijalne stvari jednostavne), stoga ne želim previše detalja na motoru, jer će izgubit "Zero" formu.
 
Dek..Dadek said:
hahaha! ODLIČNA!!

Imo sam ideju napravit iza natpis MADDA FAKKA (svaka riječ na jednoj strani fastbacka), al je to bilo u điru sa nekim otkačenijim dizajnom, koji je ispo iz kombinacije :mrgreen:

Straško- naravno da neće bit transparentna.
Na rezervoaru će biti nacrtana japanska zastava, sad, kak će to biti oformljeno, prepustio sam Macu.
Ima još nekih sitnih detalja, al o tom-potom :wink:

Inače, ljubitelj sam jednostavnosti (netko reče da su genijalne stvari jednostavne), stoga ne želim previše detalja na motoru, jer će izgubit "Zero" formu.
 


Ostavi kako jeste,baš kao što si rekao izgubićeš formu "Zero",ja bih lično i perla bijelu izbacio ili bar da ne bude previše "svijetlila".
 
Killex said:
  Ostavi kako jeste,baš kao što si rekao izgubićeš formu "Zero",ja bih lično i perla bijelu izbacio ili bar da ne bude previše "svijetlila".

Nije loša ideja
 
obavezno posalji sliku motora u ovaj magazin i proslavit ces se

http://www.motorcyclenews.com/Performance-Bikes/


(y) (y) (y) (y)
 
:mrgreen:upravo sam prije vuru vremena završio sa braširanjem sutra ide na finiš(lakiranje) :jesus:
 
Killex said:
 


Ostavi kako jeste,baš kao što si rekao izgubićeš formu "Zero",ja bih lično i perla bijelu izbacio ili bar da ne bude previše "svijetlila".

Upravo tako smo i napravičli, perla bi se tukla sa crvrnom, a i preljeva se na suncu, pa bi ispo motor šaren.

E sad, ispada da će felge bit ipak crne sa crvenim rubom, hmmm, nisam još odlučio.

Mišljenja?

Oklopi su gotovi, al nisu još postavljeni, alo ovo što sam vidio izgleda OK.
Konačnu ocjenu dat ćemo po montaži (y)
 
Hmm, da, možda bi bilo previše da je kompletna felga crvena, ali recimo da probaš krakove i srce felge ostaviti crne, a ostalo u crveno.
Time bi vizualno raširio felgu, a krakovi bi ispali tanji i manje zamjetni !  :misli:
 
Ej Saša!

Ma, iskreno, više su te felge prošle km kad sam ih skinuo, nego do sad na motoru- htio sam plastificirat, al nema te boje, pa bi lakiro, al onda nisu zaštićene, pa....

Tak da mi se iskreno ne da više s njima zaebavat, a ak ne bu dobro, lako se one skinu, jelte.
Sutra montiramo oklope, pa xenon, pa alarm, pa ledice, nadam se da bude do vikenda gotov, da poslikam i postam na forum 8)
 
Zapravo, evo slike u P.S.-u.
I hvala Điđiju, majstoru PS-a kojeg sam izdrko sa idejama, a on je sve to stojeći primio :LOL:

 
Dek..Dadek said:
Zapravo, evo slike u P.S.-u.
I hvala Điđiju, majstoru PS-a kojeg sam izdrko sa idejama, a on je sve to stojeći primio :LOL:
bolje je sa crnim felgama!  (y)
 
twostrokenolimit said:
obavezno posalji sliku motora u ovaj magazin i proslavit ces se

http://www.motorcyclenews.com/Performance-Bikes/


(y) (y) (y) (y)

al ovo je samo malo šminke, nema tu niš posebno (još :wink: )...

deny-zg said:
bolje je sa crnim felgama!  (y)

I bolje je da je bolje :mrgreen: