By Any Means - Charley Boorman

MadKec

New member
Gledam jutros National Geographic i vidim najavu da je veceras (u 20:00 na najavi u 19:00 na tt-u :misli: ) prva epizoda te serije. :)
Jel mozda neko od vas vec pogledao i ako je kakva je. Mozda je netko vec ima skinutu.... :mrgreen:
LWR i RtD su mi bili odlicni a LWD malo dosadan (ali ipak zanimljiv i pogledan) pa se nadam da bi i ovaj dio mogao biti ok.

Jedva cekam veceras, bas me zanima.
 
Gledao sam oba sa njima dvojicom, ovdje je Charley sam pa mislim da je čak i zabavnije, i bio je u zagrebu u tom putovanju, kolko sam vidio pio je kavu na kolodvoru i stao je u vukovaru pa je komentirao rat na mitnici....al nisam našao za skinuti nigdje...ako netko ima link molio bi  (y)
 
MadKec said:
Gledam jutros National Geographic i vidim najavu da je veceras (u 20:00 na najavi u 19:00 na tt-u :misli: ) prva epizoda te serije. :)
Jel mozda neko od vas vec pogledao i ako je kakva je. Mozda je netko vec ima skinutu.... :mrgreen:
LWR i RtD su mi bili odlicni a LWD malo dosadan (ali ipak zanimljiv i pogledan) pa se nadam da bi i ovaj dio mogao biti ok.
Jedva cekam veceras, bas me zanima.

RtD... ? Što to je? Malo sam neupućen...  :mrgreen:
 
Author said:
Gledao sam oba sa njima dvojicom, ovdje je Charley sam pa mislim da je čak i zabavnije, i bio je u zagrebu u tom putovanju, kolko sam vidio pio je kavu na kolodvoru i stao je u vukovaru pa je komentirao rat na mitnici....al nisam našao za skinuti nigdje...ako netko ima link molio bi  (y)

Ima neki link na racing undergroundu ali nisu sve epizode pa treba jos malo pricekati, a i nisam tamo regan pa.....
 
Nakon uživanja u predivnim znamenitostima, zvukovima i mirisima Indije Charley kreće u Nepal po još. No na putu njegov tim prati loša sreća.

To je kratki sadržaj iz tv programa. Dali to znaći da je već bila koja epizoda ili je ova danas prva?
 
Meni preko EPG infoa (Bnet) za NG pise "...premijera...." tak da si kontam da je prva ali su mozda oni malo nespretno preveli info o samom serijalu i odali nam malo sredine. Pise i 19:00 sati i mislim da je to po njihovom vremenu ili je u reklami greska (20:00 se vrti u reklami) :misli:
 
moj TV na netu kaze u 19:00 a taj raspored je prilagodjen za nas, jos pise u najavi ovako:
Charley Boorman: Svim sredstvima: Od Indije do Nepala
vidjet cemo u 19:00. :wink:
 
Author said:
Gledao sam oba sa njima dvojicom, ovdje je Charley sam pa mislim da je čak i zabavnije, i bio je u zagrebu u tom putovanju, kolko sam vidio pio je kavu na kolodvoru i stao je u vukovaru pa je komentirao rat na mitnici....al nisam našao za skinuti nigdje...ako netko ima link molio bi  (y)

U drugoj epizodi dolazi prvo u Poreč (katamaranom iz Venecije), pa s "jugićem" ide do Motovuna. Nakon toga kaže da se "vozi do Zagreba", ali ne kaže s čim. Od Zagreba do Vukovara ide busom. Ovdje se ne vozi isključivo motorom, već koristi sva moguća prijevozna sredstva i na putu su samo trojica njih. Ali u svakom slučaju zanimljivo  (y)
 
Eto nakon pogledane jucerasnje epizode malo razocarenje ali....
Ono "premijera" na programu im ne znaci da pocinje serija nego da se prvi puta prikazuje, logicno ali - koji je nastavak ih ne je*e, pi*ke jedne! Drugo razocarenje je kao sto je netko spomenuo a i samo ime zapravo govori cilj stici na odrediste i to bilo kako, sa bilo kojom vozilicom, na bilo koji nacin. Hebote, jedva da se sjel na motor u ovom nastavku (3. serija). :(
Sa druge strane posto sam ljubitelj putopisa skinuo sam sa neta sve pa cu pogledati (y) ali ocekivao sam bajkerski putopis a ono ki.....
Uglavnom klasicni putopis pa ko voli.....
 
kolko sam videl ide od engleske do australije, a po nazivu sa bilo kojim načinom.
gledal sam sam epizodu dok ide po indiji i kolko sam videl cilj im je osim putopisa
koristit čim više različitih prevoznih sredstvi, čak se svaki put dok nekaj prvi put
koristi u donjem desnom dijelu ekrana broji. u indiji je pičil sa royal enfieldima među ostalim.
kolko sam imal videt emisija je ok.  (y)