Caberg Rhyno

Dugi

Active member
Da li ima tko iskustva s ovom kacigom? Izgleda mi odlicno i kupio bi je, ali me zanima koliko je bucna i koliko curi vjetra u nju na 130-140?
To je ova:
http://www.caberg-helm.com/home.aspx?xL=i&xM=prodotti&xSM=@@@@apribili&xP=Rhyno_nsjgocbkup_XS+S+M+L+XL_ad&xPC=30.jpg

Hvala!
 
Ja ti savjetujem full integralku za razliku od ove flip-on(uzevši u obzir da ideš 130-140km/h).
E da i ak imaš vishe phara nemoj "spharat"

(y)
 
Switch said:
Ja ti savjetujem full integralku za razliku od ove flip-on(uzevši u obzir da ideš 130-140km/h).
E da i ak imaš vishe phara nemoj "spharat"

(y)

a ja ti savjetujem da prihvatis taj savjet
 
Switch said:
Ja ti savjetujem full integralku za razliku od ove flip-on(uzevši u obzir da ideš 130-140km/h).
E da i ak imaš vishe phara nemoj "spharat"

(y)
...pa za koga se onda prave ove flip-up kacige, za mopediste? :misli:

...jakooooo mi se svidja kako izgleda i "suncane" koje su unutar vizira, a ne vani kao na nolan N102. Pitanje je: da li i koliko je bucna i da li puse u njoj? Ima tko da je probao?
 
Moja žena ti ima flip-up kacigu HJC  cl-max i jako je zadovoljna  (y)



p.s. budeš je vidio kad dođeš kod mene  :wink:
 
Nije valjda da se od 2720 clanova nitko nije provozao s ovom kacigom i ja je moram kupiti bez savjeta iz prve ruke?
 
ne znam za tvoj model, al ja sam potpuno zadovoljan sa nolalnkom n101 matrix. flip up mi se pokazao puno prakticniji nego integralka. jedini nedostatak je malo veca tezina u usporedbi s integralnom, meni osobno nije zasmetalo. ove suncane su vrlo praktican dodatak, provjereno - pomaze! :)