cafe raceri

Dečki da pitam kaj ima ko kod nas nekog guzzia rejsera možda?
Ja imam neku volju da bi delal ma 850 t3 ili t5?
I zanima me još kak to kaj ide kad se složi motor, ide to na  registraciju ili se neki atest mora delati?
 
Meni se čini da je cijela cr scena u stagnaciji. Prije godinu, dvije bilo ih je posvuda, a sad vise nemam takav dojam :misli: mozda i grijesim ali stvarno vidim sve manje takvih prerada.
 
kruns said:
Meni se čini da je cijela cr scena u stagnaciji. Prije godinu, dvije bilo ih je posvuda, a sad vise nemam takav dojam :misli: mozda i grijesim ali stvarno vidim sve manje takvih prerada.
trend u prolazu sad 'e opet streetfigteri,iskomadali su stare motore sad 'e i ove malo novije
 
kruns said:
Meni se čini da je cijela cr scena u stagnaciji. Prije godinu, dvije bilo ih je posvuda, a sad vise nemam takav dojam :misli: mozda i grijesim ali stvarno vidim sve manje takvih prerada.
Ja sam prošlo proljeće viđao jednog tipa na cafe raceru kako vozi po kvartu,ali preko ljeta ga više nisam viđao.Ne poznam tipa (valjda je neki susjed,nisam ziher),pa ne znam jel ga prodao ili slupao ili se odselio ili kaj se s njim dogodilo.
Moguće da je razlog za sve manje cafe racera to kaj ima sve više tvorničkih retro motora (Triumph Bonneville T100, BMW R Nine T, Ducati Scrambler, Honda CB1100, Kawasaki Z900RS...),pa onima koji hoće retro motor,a imaju dosta love,je lakše kupit retro motor nego prerađivat motor u cafe racera.Ili to,ili je jednostavno trend cafe racera u prolazu kako kruns kaže,i neka druga vrsta prerada (streetfighteri, bobberi, chopperi...) će ih zamjeniti.
 
Svako toliko godina se počnu kupovati stari motori (nađeni po šupama) za sitne novce i onda krenu prerade ... onda ovi koji još nisu prodali te stare kanti iz šupa počnu dizati cijene u nedogledjer smatraju da mogu dobiti novce .... U tom se trenutku naglo zaustavi trend kupovanja starih kanti, pa samim tim nema ni novi(ji)h prerada .... Onda nakon godinu dvije cijene starih kanti počnu padati jer ih nitko neće kupiti za te pare i onda opet krene kupovina starih kanti i krenu prerade ..... I tako u krug ...  :LOL:
 
29261356_1794148927273311_3574792067479502848_n.jpg
 
Prihvat stražnje vilice?
I originalni ima pojačanje kod glave rame.

Meni ovaj gore izgleda kao cijevna imitacija rame od GSX-a. A vjerujem da su i mjere takve.