cagiva mito 525 otvorena

chofa

New member
prvi motor ? cagiva mito 125ccm ? 2010godiste na satu oko 4000 km cijena nesto preko 2000€? sta mislite? otvorena verzija sa preko 40ks da li bi ja sa svoja skoro 2 m izgledao smijesno na njemu?? :) kako sa servisiranjem?
opcenito motor bi koristio ljeti od vikendice do grada cca 6km i po okolnim putevima?
 
Da,ja sam zajebao.Po paprima je imala čini mi se 33ks,ali tvotaktna,a ne ova nova četvorotaktna.
 
Mislim da si se opet zeznio.

Aprilia RS4 je četverotaktna,mitač koliko znam je ostao dvotaktan i za 2012 godinu.

Osim naravno,ako nisam negdje uvatio nove vijesti,u tom slučaju moj bed,ali koliko znam,još je cvaja.
 
Imaš i Mita 4t, ali to ti je Husqwarnina 500 cc mašina koja razvija oko 60 ks.

Također Mito 2t sp525 razvija negdi oko 37 ks, ali to je isinski sp i ne može se registrirati, a ovaj na kojeg ti misliš ti ima oko 30 ks, ko šta su ti i kolege gore naveli.
 
Ne mogu nigdje naći ikakvo spominjanje o Mitu 500ici  :misli:

EDIT: Našao,ali piše da je samo koncept iz 2006 sa EICMA sajma koji nije izašao u proizvodnju...
 
Alex33 said:
Da,ja sam zajebao.Po paprima je imala čini mi se 33ks,ali tvotaktna,a ne ova nova četvorotaktna.
ma koja cetverotaktna,to ne postoji


Angie said:
Ne mogu nigdje naći ikakvo spominjanje o Mitu 500ici  :misli:

EDIT: Našao,ali piše da je samo koncept iz 2006 sa EICMA sajma koji nije izašao u proizvodnju...
novi mito 125 ima oznaku 525,a sto se tice snage ima cca 33 konja,u otvorenoj verziji naravno
 
malaga said:
ma koja cetverotaktna,to ne postoji

novi mito 125 ima oznaku 525,a sto se tice snage ima cca 33 konja,u otvorenoj verziji naravno

Znam da je 525 125ica ne brini.
ALi stvarno je postojao Mito 500 kako je čovjek rekao,našao sam članak,nažalost samo kao koncept na EICMA-i.

Iako iskreno mislim da je ideja tog supermona dost dobra...bar po meni...
 
Angie said:
Znam da je 525 125ica ne brini.
ALi stvarno je postojao Mito 500 kako je čovjek rekao,našao sam članak,nažalost samo kao koncept na EICMA-i.

Iako iskreno mislim da je ideja tog supermona dost dobra...bar po meni...
znam,bio je u moto puls katalogu za 2007 godinu,bijele boje sa poliranim felgema i izgleda je isto kao i onaj stari mito,masina je jedan cilindar 500ccm i 60 konja i samo 133kg,nikad se nije proizvodio,steta
 
Angie said:
Iako iskreno mislim da je ideja tog supermona dost dobra...bar po meni...

Meni to nije baš nešto, kao prvo to se ne bi moglo vozit s A2 kat, a netko tko ima A već ima odličan izbor i uopće ne bi obraćao pozornost na tako nešto.

Također tih 60 ks je po meni dosta upitno, jer puno mi je to nekako za 1 cil, 500 ccm.

Po meni najveća prednost tog motora je mala masa, a to što bi vjerojatno ima dosta momenta u nižima nije bitno tolko jer se ipak radi o sportskom motociklu.
 
jocoj said:
Meni to nije baš nešto, kao prvo to se ne bi moglo vozit s A2 kat, a netko tko ima A već ima odličan izbor i uopće ne bi obraćao pozornost na tako nešto.

Također tih 60 ks je po meni dosta upitno, jer puno mi je to nekako za 1 cil, 500 ccm.

Po meni najveća prednost tog motora je mala masa, a to što bi vjerojatno ima dosta momenta u nižima nije bitno tolko jer se ipak radi o sportskom motociklu.

Baš zbog ovoga što si napisao u zadnjim redovima.

Ideja supermona ti je nešto kao supermoto sa R šasijom.

Znači ne previše snažna mašina,ali sa hrpom okretnog momenta,napravljena isključivo za ispucavanje iz zavoja  :D
 
hvala na odgovorima zaboravih napisat sp 525** izvinjavam se ima jos ugradjen power kit
i navodno motor ima mjerenih 40ks
kako bi ja sa 198cm izgledo na tom cudu? da pi bi mogao motor povuci skoro 110 kg bez saputnice?
 
chofa said:
hvala na odgovorima zaboravih napisat sp 525** izvinjavam se ima jos ugradjen power kit
i navodno motor ima mjerenih 40ks
kako bi ja sa 198cm izgledo na tom cudu? da pi bi mogao motor povuci skoro 110 kg bez saputnice?

Ne brini znam dva dečka viša od 2m koja su na RS-u  :wink: