Cagiva raptor 650

miro said:
ne vjerujem da zadovoljava e 3 norme, ali nisu ga zbog toga prestali proizvoditi, pa kako se još proizvodi sv 1000 ili klv ili dl. Lako se to riješi katalizatorom. No da se raptor 1000 više ne proizvodi  - tako ispada, a zašto - nemam pojma :misli:

suzuki neda mašinu.
 
Opravdanje im je kao zbog E3 normi (ipak je to TL, a ne SV mašina)...

Mali update, danas snimljen Raptor 1000 plavi (očito da je bio padan, prelakiran i stavljeni logo od MV-a -> malo fake-rski, finjak motorčić, LeoVince spulje...ne čuje se baš najbolje ali opet lijepo...)
 
Rene(Raptor) said:
Opravdanje im je kao zbog E3 normi (ipak je to TL, a ne SV mašina)...

Mali update, danas snimljen Raptor 1000 plavi (očito da je bio padan, prelakiran i stavljeni logo od MV-a -> malo fake-rski, finjak motorčić, LeoVince spulje...ne čuje se baš najbolje ali opet lijepo...)

nedavno prodavan u TF-a za 6200 eura (tražili u početku 7500) je Gigi reko da je prodan...

Kupio ga je neki njegov rođak ili tako nešto...

bila priča ovdje na forumu
 
Sphinx said:
Bok ljudi!

Ja sam novi na vašem forumu ii odlučio sam postati motorista, tako da trenutno kupujem motor.
Ja sam se odlučio za Cagiva Raptor 650 ( polovna 2001. godište s oko 45000 km) pa me zanima šta mislite o tom motoru, njegove prednosti i nedostatke!!?? Inače ja sam iz Rijeke i početnik sam ali me to ne brine jer ako imaš kontrolu nad sobom svaki motor je super. Pa molio bih vaše komentare o tom motoru i savjete. Hvala

jesi li ti kupio motor od Kreše  :misli:

nemoras odgovarati vidjela sam slike to je njegov motor  :mrgreen:

vozila njegov motor lijepo ide  (y)
 
wildcoyotica said:
jesi li ti kupio motor od Kreše  :misli:

nemoras odgovarati vidjela sam slike to je njegov motor  :mrgreen:

vozila njegov motor lijepo ide  (y)

ej sorry nisam dugo na netu, da jesam kupio motro od krešota, meni je super baš se ljepo vozi to ovako ja kažem kao neiskusan.
 
horrr said:
Pozdrav ljudi,
evo malo da se tema digne iz mrtvih..zanimaju me vasa iskustva sa ovim karizmaticnim talijanom/japicem, kako ste zadovoljni vi koji ga imate? Pouzdanost i dostupnost dijelova? ...

Prezadovoljan sam sa njim. Vozim ga već dvije godine i osim promjene sajle kvačila nisam imao problema sa njim.  (y) (y)
 
Kako je sa dijelovima i tko ti recimo stela ventile ili nesto tako - tj. jel je masina cisto japanska odnosno od SV650 ili je nesto radeno od strane talijana..
Iskreno, nisam nikad volio talijanske proizvode i planirao sam kupiti ili er6 ili SV650 ...
Neki dan sam vidio raptora na oglasniku, malo svrljao po forumima i citao o njemu i moram priznat da je istina ono- "nikad ne reci nikad"
 
Još nisam štelao ventile  :mrgreen: , a mislim da niti nema potrebe. Mislim da je mashina čisto japanska. Mijenjanje ulja, svjećica i filtera sam radio sam. Za dijelove ti ne bih znao osim za sajlu kvačila (zastupnik za Cagivu u KA me je tražio 407Kn za sajlu, a majstor blizu Virovitice mi ju je napravio za 50Kn).

Pogledaj si post od Mire sa prve stranice ove teme pa će ti biti sve puno jasnije  (y)
 
Ruđa said:
Još nisam štelao ventile  :mrgreen: , a mislim da niti nema potrebe. Mislim da je mashina čisto japanska. Mijenjanje ulja, svjećica i filtera sam radio sam. Za dijelove ti ne bih znao osim za sajlu kvačila (zastupnik za Cagivu u KA me je tražio 407Kn za sajlu, a majstor blizu Virovitice mi ju je napravio za 50Kn).

Pogledaj si post od Mire sa prve stranice ove teme pa će ti biti sve puno jasnije  (y)

Hvala ti Ruđa... (y)