Cagiva raptor 650

sid said:
Da ne otvaram novu temu.
Otvaraju mi se neke mogucnosti krajem ove sezone i sad si razmisljam:
Guzzi Nevada 750- svidja mi se, ne svidja mi se dimenzija guma i nedostatak ABS-a
Breva 750-svidja mi se, morao bi ga probati, ne svidja mi se nema ABS-a
Raptor- svidja mi se , ne svidja mi se nema ABS-a
SV 650- svidja mi se, ima ABS, kakv je za vozit
Bandit 650-OK mi je , ima ABS, nije da mi nesto ludo srce tuce za njim.
Vozim se uglavnom laganini, po gradu rijetko van grada, nisam neki dobar vozac, zelim sto jednostavnije i jeftinije odrzavanje, misljenja prijedlozi, ili ako moderator misli mozda da to stavi pod posebnu temu.
fala.

ja bih ga lijepo molio
 
Evo pivi rjeseno.  (y)
 
perepero said:
...joj, miro, molim te, pa vidla žaba da se konj potkiva pa digla i ona nogu...  8)
ma znam to, ali razlika u cijeni je mala, pa ako je baš htio monstera onda ga je trebao kupiti , a ne pravit nešto što na kraju nije ni žaba ni konj.  :wink:
 
miro said:
ma znam to, ali razlika u cijeni je mala, pa ako je baš htio monstera onda ga je trebao kupiti , a ne pravit nešto što na kraju nije ni žaba ni konj.  :wink:

ajme nemojmo radit halabuku od najobićnijeg sica.

Ja da sam na njegovom mjestu prvom prilikom bi do italije (nije mu problem iz rijeke je) i kupio bi original sic i boćne plastike.

I raptor ko nov  (y)
 
Pivi said:
ajme nemojmo radit halabuku od najobićnijeg sica.

Ja da sam na njegovom mjestu prvom prilikom bi do italije (nije mu problem iz rijeke je) i kupio bi original sic i boćne plastike.

I raptor ko nov  (y)
Slažem se, nije mu daleko, a ako želi biti original, a ima dovoljno šiške, to je zasigurno najbolja ideja.  (y)

Pivi, ti malo pratiš situaciju, koliko ima raptora u hr koje si zabilježio? :misli:
 
miro said:
Slažem se, nije mu daleko, a ako želi biti original, a ima dovoljno šiške, to je zasigurno najbolja ideja.  (y)

Pivi, ti malo pratiš situaciju, koliko ima raptora u hr koje si zabilježio? :misli:

www.raptori.tk

ali bilo ih je par kojima nisam ušao u trag  :LOL:

dakle ja znam za cca. 7...

ali mora da ih je više...samo ljudi nisu na forumu i teško je doć do njih

ps. A znam i za budućeg 8.-og :LOL:
 
Čestitke na novom Raptoru. Ako nabaviš onog crvenog (valjda je to ženski  :D ) sa slike možda bi mogli imati mlade. :D

I ja bi mladunče...


 
...e meni se ne sviđa zadnji kraj na monsteru, pa spuhovi, pa ovo pa ono i jedva čekam prvu priliku (šššššuuš) da to sredim po svom ukusu... tak vam je to... netko prepravlja iz praktičnih razloga, netko iz njemu estetskih... ima nas svakakvih... e...  8)
 
Pivi said:
www.raptori.tk

ali bilo ih je par kojima nisam ušao u trag  :LOL:

dakle ja znam za cca. 7...

ali mora da ih je više...samo ljudi nisu na forumu i teško je doć do njih

ps. A znam i za budućeg 8.-og :LOL:

A možda saznaš i za 9-og (ak će bit para - možda stari i sebi uzme još jednog sad kad je mojeg razbio  :mrgreen: ), sada treba uvest raptore iz eu...E3 norme ne zadovoljavaju, pa će ih ekipa "masovno" prodavat za manje love...
 
perepero said:
...e meni se ne sviđa zadnji kraj na monsteru, pa spuhovi, pa ovo pa ono i jedva čekam prvu priliku (šššššuuš) da to sredim po svom ukusu... tak vam je to... netko prepravlja iz praktičnih razloga, netko iz njemu estetskih... ima nas svakakvih... e...  8)

Definitivno, potpisujem sve gore navedeno...ali ipak onak odrezat zadnji kraj na raptoru....?
 
Sretna ti vožnja, po onom tekstu bas zaslužuje ime raptor (y)
 
Pivi said:
www.raptori.tk

ali bilo ih je par kojima nisam ušao u trag  :LOL:

dakle ja znam za cca. 7...

ali mora da ih je više...samo ljudi nisu na forumu i teško je doć do njih

ps. A znam i za budućeg 8.-og :LOL:
lijepo  i jednostavno si uredio stranicu. Stvarno je šteta što ih nema više, ali to je ionako motor ispred svog svog vremena, pa će potrajti dok hRRvati to shvate. Onda će ih biti više.  8) (y) (y) (y)
 
Rene(Raptor) said:
sada treba uvest raptore iz eu...E3 norme ne zadovoljavaju, pa će ih ekipa "masovno" prodavat za manje love...

Kada će stupiti to na snagu i kada će ekipa počet prodavat?  :misli:

Ja planiram kupit ili raptor ili SV 650 na kraju sezone pa ovakve informacije su više no dobrodošle  :mrgreen:
 
kud imamo slab standard t u još plaćamo i znatno skupljem otore, kko nove a pogotovo polovne. U njemačkoj, na prmjer, polovnjaka se stvarno može naći po fer cijenama, a još nas deru i boljim standardom. Jedna od stvaro zašto je dobro živjeti tamo.  :(
 
Rene(Raptor) said:
sada treba uvest raptore iz eu...E3 norme ne zadovoljavaju, pa će ih ekipa "masovno" prodavat za manje love...

Koliko sam pričao sa starim, od 1. 4. se više ne mogu uvesti vozila koja ne zadovoljavaju Euro3 ispušne norme tako da uvoz takvih vozila otpada.

Pretežno su to vozila starija od 7 godina :(
 
Dajte mi recite zar cagiva raptor iz 2001. ne zadovoljava E3 normu?

Nekako mi se čini (a nemogu provjerit jer sam prodao) da je na ispusima bilo ugravirano "E3"

Tko onda kaže da ne prolazi?
 
Pivi said:
Dajte mi recite zar cagiva raptor iz 2001. ne zadovoljava E3 normu?

Nekako mi se čini (a nemogu provjerit jer sam prodao) da je na ispusima bilo ugravirano "E3"

Tko onda kaže da ne prolazi?

Ja sam isto tražio po netu da vidim zadovoljava li euro3 norme i ne mogu naći  :misli:
 
Pivi said:
Dajte mi recite zar cagiva raptor iz 2001. ne zadovoljava E3 normu?

Nekako mi se čini (a nemogu provjerit jer sam prodao) da je na ispusima bilo ugravirano "E3"

Tko onda kaže da ne prolazi?

Ne da mi se sada u garažu, ali koliko se ja sjećam, piše E2, znam da su zbog toga prestali proizvoditi 1000 Raptora, za 650 vjerujem da zadovoljava...gotovo sam siguran
 
Rene(Raptor) said:
Ne da mi se sada u garažu, ali koliko se ja sjećam, piše E2, znam da su zbog toga prestali proizvoditi 1000 Raptora, za 650 vjerujem da zadovoljava...gotovo sam siguran

e bogami se sad ni ja ne sječam jeli pisalo e2 ili e3 na mome...

Možda miro ima neku close-up slikicu  :mrgreen:
 
Rene(Raptor) said:
Ne da mi se sada u garažu, ali koliko se ja sjećam, piše E2, znam da su zbog toga prestali proizvoditi 1000 Raptora, za 650 vjerujem da zadovoljava...gotovo sam siguran
ne vjerujem da zadovoljava e 3 norme, ali nisu ga zbog toga prestali proizvoditi, pa kako se još proizvodi sv 1000 ili klv ili dl. Lako se to riješi katalizatorom. No da se raptor 1000 više ne proizvodi  - tako ispada, a zašto - nemam pojma :misli: