Cagiva W 16 pomoć za rezervne djelove

TVRTKO

New member
Molim za pomoć.
Ako zna ili ima netko anlaser i bendix za Cagivu W 16 . To je enduro 600 ccm od prijatelja i ne može naći nigdje djelove. Ili kakav broj tel. od kakvog odpada za motore u Sloveniji. Hvala unaprijed.
 
 
  vidi ovo    http://cgi.ebay.com/Cagiva-Canyon-River-W16-W12-starter-sprag-gear_W0QQitemZ320377295927QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item4a97f99437&_trksid=p3286.m63.l1177&_trkparms=240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50



  i probajte pripasati neki drugi alnaser.... od cagive 600 river, canyon ili cak od nekog drugog motora, potrazi na netu mozda nadjete nest sto bi pasalo
 
...ovako-u velikoj gorici u moto centru musil sam nabavljao sve za cagivine cvaje...do i najmanje vide,neznam s koliko dijelova raspolaze covjek za cagive 4t i u kolikoj je mogucnosti da ti nabavi
u nekog svog ako on vec nema.....kontaktiraj pa provjeri,nemas sta izgubiti :mrgreen:
 
johny boy said:
...ovako-u velikoj gorici u moto centru musil sam nabavljao sve za cagivine cvaje...do i najmanje vide,neznam s koliko dijelova raspolaze covjek za cagive 4t i u kolikoj je mogucnosti da ti nabavi
u nekog svog ako on vec nema.....kontaktiraj pa provjeri,nemas sta izgubiti :mrgreen:




Puno ti hvala (y)
 
bok pozdrav znam nasao sam u varaždinu od nekog ktma ali nisam siguran napamet odgovara li tj.samo valjčići mee zanimaju pa neznam kako ću biti siguran za te valjčiće u svakom slučaju hvala