CARBON ZA AUSPUH

poštar

New member
Nabavio neki sport auspuh koji je malo pogreban pa me zanima da ne mjenjam plašt da li ima neka carbon folija koja podnosi temperaturu.
 
Mislim da to nije dovoljno, mislim da ima sigurno 200-300 stupnjeva kada se vozi duze vrijeme.
 
poštar said:
Imaju neke.navodno do 90 stupnjeva ali neznam koliko se grije lonac  :misli:
Dobro ga zagrij, pa nasloni dlan.  :mrgreen:
 
SpoRRi said:
Mislim da to nije dovoljno, mislim da ima sigurno 200-300 stupnjeva kada se vozi duze vrijeme.

:yikes:
 
Meni je recimo frend popravljao nešto isto,na samom vrhu topa, i stavio je smolu za iznad 280 stupnjeva,jer nije imao jaču od toga. I evo izdržalo je, malo malo je pošutilo iznutra, di nije bilo zaštićeno.
Ali da,bude dobra temperatura, pogotovo kad vani ovako 40+  (y)

Nema te folije koja se neće deformirat i rastopit.
 
irsel said:
Meni je recimo frend popravljao nešto isto,na samom vrhu topa, i stavio je smolu za iznad 280 stupnjeva,jer nije imao jaču od toga. I evo izdržalo je, malo malo je pošutilo iznutra, di nije bilo zaštićeno.
Ali da,bude dobra temperatura, pogotovo kad vani ovako 40+  (y)

Nema te folije koja se neće deformirat i rastopit.
To sam i mislio nego ima li uzet carbon cijevi npr kao na jarbolima na brodovima da su šuplje iznutra jer imam komplet auspuh pa bi ga rastavio i montirao na carbon cijev. Imam akrapa vec ali ovaj je za neku moju zajebanciju koju imam u glavi :mrgreen: A šteta mi je auspuha jer nije jeftin ali je sa motora kliznuto pa je dobio plašt a inox nebi stavlja.
 
poštar said:
Nabavio neki sport auspuh koji je malo pogreban pa me zanima da ne mjenjam plašt da li ima neka carbon folija koja podnosi temperaturu.

ako je samo "malo pogreban" jesi li pogledao postoji li mogućnost da skineš zakovice, zarotiraš cijev da taj izgrebani dio ne bude vidljiv i opet zakuješ.  :misli:
 
imam ti ja oplatu od leovincia karbonsku..frend pao i ogrebao drugi dan kad je stavio auspuh...stavio sam mu novu a ova je ostala meni..mozda mozemo kaj dogovorit ak ti odgovara..malo  je na jednum mjestu ogrebana..jel tvoj auspuih karbonski ili ima neku drugu oplatu?..najbolje fotku stavis neku  8)
 
Mene zanima održavanje Carbona?

Nakon pranja s čime ga namazati ili je dovoljno samo pranje i brisanje :misli:?
 
tetrijeb said:
imam ti ja oplatu od leovincia karbonsku..frend pao i ogrebao drugi dan kad je stavio auspuh...stavio sam mu novu a ova je ostala meni..mozda mozemo kaj dogovorit ak ti odgovara..malo  je na jednum mjestu ogrebana..jel tvoj auspuih karbonski ili ima neku drugu oplatu?..najbolje fotku stavis neku  8)
Imam ja akrapa na motoru ali ovaj sam dobio ali je jako mali fi mislim da nije priko 70. Mogu ja smotat plast od inoxsa ali mi nije to to :mrgreen:
 
ako se kad odlucis..posaljem ti numero od ovog decka iz Ri,koji to moze odradit  (y)

nazoves,dogovorite se..i rijeseno
 
poštar said:
Imam ja akrapa na motoru ali ovaj sam dobio ali je jako mali fi mislim da nije priko 70. Mogu ja smotat plast od inoxsa ali mi nije to to :mrgreen:
Aj pošalji ti to meni da se ne patiš više, meni ne smeta ako je oguljen, neće bit gori od mog Wingsa da ga jebeš. :LOL:
 
Shepa said:
Aj pošalji ti to meni da se ne patiš više, meni ne smeta ako je oguljen, neće bit gori od mog Wingsa da ga jebeš. :LOL:
Preglasno je ovo za tebe  :mrgreen:
 
evo..bila razbijena,čovjek zakrpo..izvukao kalup,i ispalo ovo

4d88e93162a06a7a395840789be737a77aa0185da7a22e84.jpg