CarpiMoto cijena dostave u HR

Nekada davno s njima nešto tržio ali kao i većina talijanskih webshopova tada, mislim da nisu slali u HR, Oni koji jesu, cijena je bila ogromna premda smo već bili u EU. Poznavajući ih, skeptičan sam prema mogućim promjenama do današnjih dana. :mrgreen: Alternativa je bila Ljubljana, tamo su slali po normalnim cijenama.
 
Pise na sajtu da se cijena dostave ne moze unaprijed znati nego ju odredjuje dostavna sluzba. Pa jbg, to moze varirati od do. Btw, uredno navedena HR kao zemlja u koju dostavljaju.
 
Pozitivna iskustva, ali je poštarina malo veća nego npr. Iz DE, tako da je kupnja ispod cca 200-300e upitne isplativosti. Ostalo sve 5, ako nešto i zapne, odgovaraju na upite. Kad dojdem doma baš pogledam zadnji izračun poštarine pa ti napišem
 
I ja sam već dvaputa naručio kod njih. Jednom je bila cijena proizvoda oko 95 € i s poštarinom od 19€ se još uvijek isplatilo i bilo jeftinije od kupnje u HR ili narudžbe preko Louis-a. Za točan izračun moraš "poslati" poslati narudžbu, tjekom finalizirati u webshopu. Tada ti kroz dan-dva pošalju ponudu s troškovima dostave. Tada još možeš odbiti, tjekom moraš potvrditi da želiš naručiti po njihovoj ponudi. Svakao možeš zatražiti tu ponudu, pa odluči jeli još uvijek povoljnije s dostavom.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Pozitivna iskustva, ali je poštarina malo veća nego npr. Iz DE, tako da je kupnja ispod cca 200-300e upitne isplativosti. Ostalo sve 5, ako nešto i zapne, odgovaraju na upite. Kad dojdem doma baš pogledam zadnji izračun poštarine pa ti napišem
Ovisi što naručuješ, ja sam samo na ulju uštedio 20eu
 
lani..

Screenshot_20220502-202726_OneDrive.jpg
 
Da
Obicno je 19,95 za HR a sve ostale zemlje EU i Svicarska 5,6 eura
Pa san ih iz principa odjeba
Ti ih is principa odjebi i skuplje kupuj negdje drugdje. Ja samo na cvječicama uštedim dovoljno za poštarinu, a gdje je ostali materijal. Meni se za sada uvijek isplatilo prema Louisu, FC-Moto, Motocardu i svim ostalima.
 
  • Like
Reactions: stane
Ti ih is principa odjebi i skuplje kupuj negdje drugdje. Ja samo na cvječicama uštedim dovoljno za poštarinu, a gdje je ostali materijal. Meni se za sada uvijek isplatilo prema Louisu, FC-Moto, Motocardu i svim ostalima.
Da bas nesto moran uzet onda bi
Nego onako gledan bi li ovo a onda postarina trecinu cijene
E pa neces majci….