Castrol rs 4t 10w60 ?

jojovz

New member
Eto posto je u louisu na snizenju Castrol rs4t sae 10w-60 polusintetika, zanima me jel je to dobro ulje za CBR 954 (2003god i 17500km). Pomoc!
 
To ulje je čista sintetika, a ne polusintetika i dobro je za bilo koji r motor novijeg godišta.
E da, gradacija je 10W-50
 
Prijatelju nije sintetika vec polusintetuka jedino ak ovi u LOUISU neznaju kaj prodaju,mada sumnjam. Gradacija je 10w-60.
 
...ja isto nisan cuja za 10w-60 al sam to govori da bi to moralo bit cista sintetika, ko ce dat polu-ulja sa tolikom razlikom gustoce, al ko zna svasta je moguce danas, to tebi ide samo na ruku, to bi onda bilo pravo trkace ulje!
A ako ne preferiras ljuto jurcanje moj ti je asvjet polu-sintetiku 10w-50...
 
Evo pa ti gledaj....ovo je ono što imaju u Louisu, a to je 10W-50
Postoji i varijanta 10W-60 pa cak i 10W-40 al sva su čista sintetika.

Castrol RS 4T - das Leistungspaket für Super Power:
Die überlegene Vollsynthese hält den Motor sauber, macht mehr Power und sorgt für bessere Beschleunigungswerte in allen Drehzahlbereichen. Extrem belastbarer Schmierfilm für einen kompletten und sicheren Schutz des Motors, besonders bei voller Leistung.

Vollsynthetisches 4-Takt-Motorenöl, speziell für sportliche Motorrad-Hochleistungsmotoren.
Verbessert die Schaltbarkeit des Getriebes, sehr gut zum Einsatz in Ölbadkupplungen geeignet.
Katalysator geeignet.
Übertrifft API SG, JASO MA.

10038201 CASTROL MOTORENOEL 10W-50
RS4T VOLLSYNTHET. 4 LITER
Grundpreis: 1 Liter = 11,24 EUR
44,95

Ovo je cijena u Njemačkoj, u Austriji je koji ojro više zbog drugačijeg poreza.

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
 
E da i nisam nigdje vidio neku povoljniju cijenu, ili da je na akciji... a po ovoj cijeni se ne isplati nikako ići u Austriju po to, ima kod nas jednako dobrih ako ne i boljih ulja po vrlo sličnoj cijeni....
Ako je u Njemačkoj 45 eura, onda je u Austriji cca 47-48 što bi bilo negdje oko 90 kn/l....
 
Mrki, nemoj zajebavat coveka! :wink:

Castrol RS4T 10W-60 je stvarno na ponudi u Louisu. Kanistar od 2 litre ide za 14,95 EUR, dva kanistra za 24,95 EUR-a. Radi se o "restposten" iliti ostatku robe koje se Louis zeli rijesiti.

Da se dopisujes Louisom, ponudu bi dobio i ti. :mrgreen: :wink:
 
Ja sam samo gledao što im je trenutno u ponudi, a to ulje nije navedeno nigdje, uostalom ovaj moj post je copy/paste direkt sa njihovog sitea.
A i još je jedna stvar bitna, to što imaju na siteu je ponuda općenito, a zna se često desit da toga u Austriji nema trenutno na lageru, ili se rasprodalo, pošto su to ostatci, jer sam i sam morao koji put naručivat stvari u Grazu, a na louis.de piše da ima. Doduše dođe to za par dana, al da nisam zvao i pitao jel imaju, okrenuo bi se i doma bez stvari....

Eh da, i dalje tvrdim da je to čista sintetika, a to je ujedno i najbolje ulje od Castrola!
 
Polusintetika. Narudzbeni broj za jedan kanister (2l) - 10038241, za dva (4l) 10059019. :paper:

http://www.louis.de/_10705cda446e5ebeef101144f71e968b81/shop/shop_dispatch.php?article_context=detail&artnr_gr=10038241&anzeige=3&back_url=%252F_10705cda446e5ebeef101144f71e968b81%252Fshop%252Fshop_dispatch.php%253Farticle_context%253Drestposten_entry%2526ADTRACTIONSLOT%253Dhome_restposten%2526back_url%253D..%2525252Fhome%2525252Fhome_dispatch.php
 
GussRadWixer said:
Polusintetika. Narudzbeni broj za jedan kanister (2l) - 10038241, za dva (4l) 10059019. :paper:
Gle, nije polusintetika nego je sintetika i tocka. :mrgreen:
 
GussRadWixer said:
Polusintetika... :evil:
:mrgreen:
Sintetika i nemoj da ti moram doc tamo i u osam ociju ti to objasnit.
:mrgreen:

2jojovz: Nemres fulat, bio sam hiper zadovoljan s rs-om, papao ga je moj stari gsxr1100 i sve sto! Samo gas.
 
bar ja tak vidim kad na louisov page pogledam. zadnja stavka koju search pod castrol nade je to ulje na akciji i pise da je polusintetika. ima i RS4T Vollsynthetisches Öl 10W-60 al ovo o cemu jojo prica je polusintetika 10W-50
 
sorry, pobrkao sam gradacije u proslom postu

bar ja tak vidim kad na louisov page pogledam. zadnja stavka koju search pod castrol nade je to ulje na akciji i pise da je polusintetika. ima i RS4T Vollsynthetisches Öl 10W-50 al ovo o cemu jojo prica je polusintetika 10W-60

evo ispravio sam
 
Ne, ne i ne. I ne i ne i ne! Sve je to sintetika! :evil: :evil: :evil:
Uopce ne znam o cemu raspravljamo. :mrgreen:
 
Vrlo važno, sintetika! :mrgreen:

Nešto tu ne štima.... ''Kastrol'' RS je i za aute i motore bio čista sintetika od kad znam i uopće mi nije jasno sad ovo....tam fakat piše polusintetika....
Možda je to iz Konjščinske, ili od kineza :mrgreen: :mrgreen:

Evo cijeli isječak.....
Castrol RS 4T - das Leistungspaket für Super Power:
Die überlegene Vollsynthese hält den Motor sauber, macht mehr Power und sorgt für bessere Beschleunigungswerte in allen Drehzahlbereichen. Extrem belastbarer Schmierfilm für einen kompletten und sicheren Schutz des Motors, besonders bei voller Leistung.

Vollsynthetisches 4-Takt-Motorenöl, speziell für sportliche Motorrad-Hochleistungsmotoren.
Verbessert die Schaltbarkeit des Getriebes, sehr gut zum Einsatz in Ölbadkupplungen geeignet.
Katalysator geeignet.
Übertrifft API SG, JASO MA.

Castrol RS 4T konnte gegenüber dem Vorgänger Castrol Formula RS SAE 10W-60 in einem 600ccm-Motor im mittleren Drehzahlbereich die Leistung sogar noch um 3,5% steigern. Castrol RS 4T kann auch bei einer Herstellerempfehlung von 10W-40 eingesetzt werden (bitte sprechen Sie vorher mit Ihrer Vertragswerkstatt).
 
2 Mrki- isjecak ti se ne odnosi na ulje koje je tu sad upitno. decki, www.louis.de u trazilicu ukucajte castrol i zadnje stavka koju vam nade je ulje koje je na akciji i o kojem se prepucavamo. pa sad vi vidite jel sintetika il pamuk