CBR 1000 , visina vozača

SaleKT

New member
planiram uzet ove godine cbr-a, ali ne znam kakav je položaj vozača kod visokih osoba , sjedio sam na njemu, ali sjedit i vozit nije isto, tako da molim višlje vozače koji su ga vozili da kažu nešto o tome, jer sam čuo da je gore prekratak i da više opterećuje ruke od ostalih.
visok sam 196




bez off-a molim
 
nije direktno upuceno tebi, ali nikada nisam shvatio ljude koji zele R motor, ali da im bude udobno, da im ne puse vjetar i da ne trosi puno....

nisi ti previsok za taj motor, ne brini ;)
imam poznanika tvoje visine koji vozi repsolku i ne zali se na nista...

a i da nesto smeta - musko si, stisni zube
 
SaleKT said:
planiram uzet ove godine cbr-a, ali ne znam kakav je položaj vozača kod visokih osoba , sjedio sam na njemu, ali sjedit i vozit nije isto, tako da molim višlje vozače koji su ga vozili da kažu nešto o tome, jer sam čuo da je gore prekratak i da više opterećuje ruke od ostalih.
visok sam 196




bez off-a molim

frend je sad kupio cbr 1000 rr, novu. jako je visok.. takodjer oko 2 metra i nema problema.. koljena su mu taman po mjeri.. sad, netko ima duze noge na tu visinu pa mozda malo smeta koljenima, ali kazem ti.. njemu na tu visinu savrseno stoji i odgovara--  :wink:
 
Mislim da je veći problem kad si patuljak od 162, s kratkim nogama, pa ti je svako vozilo preveliko, o motorima da ne pričam - vječito na prstima što baš nije praktično kad držiš 200 kg motora....
 
Sayock said:
Mislim da je veći problem kad si patuljak od 162, s kratkim nogama, pa ti je svako vozilo preveliko, o motorima da ne pričam - vječito na prstima što baš nije praktično kad držiš 200 kg motora....

ma kad motore voze samo neki patuljci, i onda meni govore kako mi je motor premali


demza said:
nije direktno upuceno tebi, ali nikada nisam shvatio ljude koji zele R motor, ali da im bude udobno, da im ne puse vjetar i da ne trosi puno....

nisi ti previsok za taj motor, ne brini ;)
imam poznanika tvoje visine koji vozi repsolku i ne zali se na nista...

a i da nesto smeta - musko si, stisni zube


ma dosta mi je ljudi reklo da im je cbr mali, a znaš moju visinu, pa da ga ne pretjeram :mrgreen:
ali bit će neka probna vožnja prije kupnje naravno, ali me zanimalo sad dok se ne mogu još vozit
 
Evo ti iz 1. ruke da ne može biti prvija;

Dakle ja (174) vozim CBR 1000 RR kojeg sam kupio od vjenčanog kuma (195) koji je prodao nakon 4 mjeseca jer mu je bila premala. Pare za moju dao je punac koji je vozi ljeti (195) i prodajemo je več duže vrijeme jer je njemu premala. Meni je OK veličina

p.s. ovo u zagradama ti je visina u centimetrima
 
SaleKT said:
planiram uzet ove godine cbr-a, ali ne znam kakav je položaj vozača kod visokih osoba , sjedio sam na njemu, ali sjedit i vozit nije isto, tako da molim višlje vozače koji su ga vozili da kažu nešto o tome, jer sam čuo da je gore prekratak i da više opterećuje ruke od ostalih.
visok sam 196


bez off-a molim


Odraži nokte na nogama pa ćeš past na 185 cm  :jesus: :jesus: :jesus:


 
ne plakat ne gledat u ogledalo nego kupit i vozit

jer ja npr ak čemo o tome kak izgledam na motoru nebi vozio nikad niš
 
@salekt jel ti to z750 vozish? e pa cbr je s klasa za njega
 
joke said:
Evo ti iz 1. ruke da ne može biti prvija;

Dakle ja (174) vozim CBR 1000 RR kojeg sam kupio od vjenčanog kuma (195) koji je prodao nakon 4 mjeseca jer mu je bila premala. Pare za moju dao je punac koji je vozi ljeti (195) i prodajemo je več duže vrijeme jer je njemu premala. Meni je OK veličina

p.s. ovo u zagradama ti je visina u centimetrima

stvar je u duzini nogu, tj. netko ce na tu visinu imati duzi torzo pa manje frke sa koljenima.. sve je to individualno i dok ne probas nitko ti nece moci reci tocno dal ces stat na njega
 
tomee said:
ne plakat ne gledat u ogledalo nego kupit i vozit

jer ja npr ak čemo o tome kak izgledam na motoru nebi vozio nikad niš

kad smo išli u starigrad prvi put sam vidio da je netko veći od mene na motoru, a taj dan čak ti i borko (y)
 
tomee said:
to ti govorim
a čak i ja bi cbr mogo vozit da malo spustim fuziče i stavim ravni volan
Ma, tu sliku si nikako ne mogu predočit, a da ne ispadne komična. :LOL:
 
svi se smiju do prvih par zavoja a onda im prestane bit smješno jer se nemaju čemu smijat :jesus:
 
Ma, cjiela poanta je da se ode s motorom na probnu vožnju i vidi kako se čovijek gore osjeća... 8)
 
Bagi said:
Frend mi ima Repsolku i ja sam je komotno vozio,a imam 150 kg i 2metra visine (y)

u jebote

kolki si


al imam i ja 140kg i 190cm :jesus: