CBR 1000RR 2009

farbana,lazni akrpovic, ti karbonski dekli su montirani vjerovatno jer su orginalni polomljeni u nekoj grabi  :LOL:
 
Ima blizu tebe jedna sam masinom 2011. stavljena u garanciji sve je original kao nova izgleda.
 
Ma ko lud sam, za tu tubavu rugobu upravo da je stanje "novo novo" nedam vise od 5 kila i to ako je 2009., a i onda bi mucio muku za nac budalu kome to zavaljat i uzet par stoja na tome  :jesus:
Danas samo đikseri i prerenomirane mogu uzet lipu lovu, ostalo je ko pracna pored ledenog vjetra  :mrgreen:





 
KING RR said:
Ma ko lud sam, za tu tubavu rugobu upravo da je stanje "novo novo" nedam vise od 5 kila i to ako je 2009., a i onda bi mucio muku za nac budalu kome to zavaljat i uzet par stoja na tome  :jesus:
Danas samo đikseri i prerenomirane mogu uzet lipu lovu, ostalo je ko pracna pored ledenog vjetra  :mrgreen:
Imas pravo,eno ih hrpa na njuskalu,cak i u dobrom stanju,a uopce se ne prodaju,nemoj to kupovati,nema kruha od Homde.  :mrgreen:
 
Nisu bile u dobrom stanju ni kad su iz tvornice izašle.
 
Zato ja svoju nisam kupio direkt iz tvornice.  :mrgreen: 

Ali sta jes jes,nitko ziv me ne zove za Hondicu :?  ,a kao pupica je.  :mrgreen:    Bemti cak sam i pofarbanu Hayabusu prodao kao nista,ZX6R otisao kao iz puške,ZX10 prodao se odmah,(cak i debelo preko cijene :mrgreen: ). 
Stavio bih oglas i na forum,ali me je strah da mi ga King ne zaspama i popljuje.  :LOL: 
 
Sjeti na to drlo, ubaci kantu ulja u ruksak, provozaj se do mene, dobis 5 kila, nahranim te, napojim te, stavim na bus i mrs  :mrgreen:
 
ApriliaRSV4 said:
može link?

Od ove iz teme imas u prvom postu. (y)


Ako hoces viditi i moju,evo    http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/honda-cbr1000rr-999-cm3-oglas-15380106      :mrgreen: