CBR 125R, 4T

Oggi

New member
Sta mislite o ovom motoru, vidim da se 2taktne masine izbacuju sve vise, jel to ima veze prevashidno sa ekologijom ili? posto kapiram da 4T 125tica ne moze nikad da bude kao 2T, kako vam se cini ovaj CBR u poredjenju npr sa CAGIVA MITO???
 
Oggi said:
Sta mislite o ovom motoru, vidim da se 2taktne masine izbacuju sve vise, jel to ima veze prevashidno sa ekologijom ili? posto kapiram da 4T 125tica ne moze nikad da bude kao 2T, kako vam se cini ovaj CBR u poredjenju npr sa CAGIVA MITO???

2t je majka. a to niti liči na motor niti ide.
 
Nisam previse upoznat tim modelao , ali na izgled mi je stara NSR-ka puno ljepsa.

CBR RULS
 
cagivu i tu cbr 125 je kao da poredis neki r1 2005 god i 98 u odnosu na snagu
 
MIRkoZwEr said:
cagivu i tu cbr 125 je kao da poredis neki r1 2005 god i 98 u odnosu na snagu

bolje kazati 88god nego 98 jer ta CBR-ka sa 15 ks neide sa mista dok cagiva koja ima 64 KS i 2t je doslovce leti za 125aka....
 
Mito 125 da ima 64ks? Ja koliko znam RS250 ima oko 70tak konja... Mito moze imat 40 MAX!
 
fire__blade said:
MIRkoZwEr said:
cagivu i tu cbr 125 je kao da poredis neki r1 2005 god i 98 u odnosu na snagu

bolje kazati 88god nego 98 jer ta CBR-ka sa 15 ks neide sa mista dok cagiva koja ima 64 KS i 2t je doslovce leti za 125aka....

ma ja bi reko da si zaboravio staviti jedinicu ispred 64, da mito ima 164 KS!!!

idi jedi graha...
 
ima jedan frend u mom mistu koji me uvjerava da neka aprilia kroser 125 ima preko 50ks...
 
e.bug said:
Mito 125 da ima 64ks? Ja koliko znam RS250 ima oko 70tak konja... Mito moze imat 40 MAX!

greška, tipfler ili kako hočete ... šta se odma hvatate toga pa vidiljivo je da je greška tija san napisat 34 KS a pošto je broj 6 na tipkovnici iznad broja 3 samo je oletilo tako da sory....
 
meni je ta cbr 125 fuj


nsr je jos na motor licila, al ovo, :vidiga:
 
aurellie said:
ima jedan frend u mom mistu koji me uvjerava da neka aprilia kroser 125 ima preko 50ks...

Ako je naturpijana moguce da ima, serijski nema sanse IMHO.
 
CBzweR - Marac said:
aurellie said:
ima jedan frend u mom mistu koji me uvjerava da neka aprilia kroser 125 ima preko 50ks...

Ako je naturpijana moguce da ima, serijski nema sanse IMHO.

nemogue da 125ica ima 50 ili više konja ...ni frizirana neznam kako... jer GP 125 koje se po grobniku voze brže nego superstock 600 dakle ful napravljeni motori 125 koji mogu trajat samo par sati imaju na kotaču max 45KS tako da je gotovo nemoguče 50KS iz 125ice izvuć. tolko od mene.
 
CBzweR - Marac said:
aurellie said:
ima jedan frend u mom mistu koji me uvjerava da neka aprilia kroser 125 ima preko 50ks...

Ako je naturpijana moguce da ima, serijski nema sanse IMHO.

nemogue da 125ica ima 50 ili više konja ...ni frizirana neznam kako... jer GP 125 koje se po grobniku voze brže nego superstock 600 dakle ful napravljeni motori 125 koji mogu trajat samo par sati imaju na kotaču max 45KS tako da je gotovo nemoguče 50KS iz 125ice izvuć. tolko od mene.
 
fire__blade said:
CBzweR - Marac said:
aurellie said:
ima jedan frend u mom mistu koji me uvjerava da neka aprilia kroser 125 ima preko 50ks...

Ako je naturpijana moguce da ima, serijski nema sanse IMHO.

nemogue da 125ica ima 50 ili više konja ...ni frizirana neznam kako... jer GP 125 koje se po grobniku voze brže nego superstock 600 dakle ful napravljeni motori 125 koji mogu trajat samo par sati imaju na kotaču max 45KS tako da je gotovo nemoguče 50KS iz 125ice izvuć. tolko od mene.

Da ali ja pricam o turpijanju uz koje se povecava i kubikasza sto IMHO u GP125 klasi nije dozvoljeno ili se varam? Sa vecom kubikazom i odredenim zahvatima nebi trebao biti problem postici 50ks na radilici, kolko je to na kotacu, neznam.
 
taj cbr je užas. izgleda ko traktor i nevalja ništa.
NSR je zakon! kaj su opče išli mjenjati modele? a cijena je stvarno prevelika za taj qrac!!!!!!!
:vidiga: na brojaču mu piše do 200 km/h a valda nejde niti 50 km/h
:vidiga:
:LOL:
 
Napravili su cbr zbog toga što 4t zagađuje manje, a osim toga danas jako puno mladih poćinje sa skuterom i nakon njega pređe na 500-600 kubika motor, a prije je bilo normalno da se ide na 125, danas motori jeftiniji i tak to ide...
Ako se mene pita CBR 125 je za cure, mali, lagan motor, nizak je, tak da se ženske mogu hvalit kak voze CBR!!!
I onda ja budala padnem na to, a ono nešto što moj mali stroj od 50 za trke reže, e pa sad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ma RS 125 je najbolja 125ica ikad i mislim da tako skoro i neče doć nekabolja.... NSR-ka nije loša, ni mito nije loša i novi derbi je dosta dobar ali aprilia je NAJBOLJA!