CBR 125R, 4T

fire__blade said:
ma RS 125 je najbolja 125ica ikad i mislim da tako skoro i neče doć nekabolja.... NSR-ka nije loša, ni mito nije loša i novi derbi je dosta dobar ali aprilia je NAJBOLJA!

i ja mislim da je RS jako dobar stroj.
 
Ovako ja sam vozio taj CBR 125 i mogu ti reč da je motor udoban, malo troši a vjerujem da je i pouzdan ako uzmemo u obzir da je 4T, ali jebem mu sve nije ništa zanimljiviji od moje Future 50! 8)
 
BLADERIDER said:
Napravili su cbr zbog toga što 4t zagađuje manje, a osim toga danas jako puno mladih poćinje sa skuterom i nakon njega pređe na 500-600 kubika motor, a prije je bilo normalno da se ide na 125, danas motori jeftiniji i tak to ide...
Ako se mene pita CBR 125 je za cure, mali, lagan motor, nizak je, tak da se ženske mogu hvalit kak voze CBR!!!
I onda ja budala padnem na to, a ono nešto što moj mali stroj od 50 za trke reže, e pa sad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E Blade mogli bi mi bacit jedan drag, ti na svojoj apenjari a ja na Futuri! Kladim se da te strgam ko dijete zvečku! :D
 
MadRider said:
BLADERIDER said:
Napravili su cbr zbog toga što 4t zagađuje manje, a osim toga danas jako puno mladih poćinje sa skuterom i nakon njega pređe na 500-600 kubika motor, a prije je bilo normalno da se ide na 125, danas motori jeftiniji i tak to ide...
Ako se mene pita CBR 125 je za cure, mali, lagan motor, nizak je, tak da se ženske mogu hvalit kak voze CBR!!!
I onda ja budala padnem na to, a ono nešto što moj mali stroj od 50 za trke reže, e pa sad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E Blade mogli bi mi bacit jedan drag, ti na svojoj apenjari a ja na Futuri! Kladim se da te strgam ko dijete zvečku! :D


samo se ti nadaj, blade ima pilu koja pili cestu dok kreče!
 
Danas sam vidio cbr 125 uživo
Strašno je mala. Uske tanke gumice, Kukavo
Nsr-ka prema tome izgleda ko pravi bajk.:)
Dva dečka od kojih 17-18 godina su bila na njoj i to u opremi s jaknama rukavicama i ogromnim ruksakom (biće da idu nekamo dalje)
Uglavnom - motorić je izgledao ko mrav nije ga se ni vidjelo
Razočaralo me – mršavo skroz :(
 
Ja san svojevremeno reka', pa su me gađali pomama, da je to komarac.
I kontravali kako taj motor mene i mog Fazera opere na Grobniku. Onda sam se pokrio ušima. Njihovim. :LOL:
 
Pa dobro, ali na kraju koji je odgovor na pitanje zasto je honda presla na 4T 125tice jer ne verujem da je klincima koji ih kupuju na prvom mestu jeftinije odrzavanje (jer ga ionako uglavnom placaju roditelji)???
 
stone said:
fire__blade said:
ma RS 125 je najbolja 125ica ikad i mislim da tako skoro i neče doć nekabolja.... NSR-ka nije loša, ni mito nije loša i novi derbi je dosta dobar ali aprilia je NAJBOLJA!

i ja mislim da je RS jako dobar stroj.


Vi niste normalni. vi ste do bola U qURCU
 
Oggi said:
Pa dobro, ali na kraju koji je odgovor na pitanje zasto je honda presla na 4T 125tice jer ne verujem da je klincima koji ih kupuju na prvom mestu jeftinije odrzavanje (jer ga ionako uglavnom placaju roditelji)???

Ekologija ;)
Ne mogu više zadovoljit norme koje su sve strože