CBR 600 RR7

Zlatni2001

New member
evo ponovo me uhvatila neka preradjivacka groznica pa sam se zaigrao sa frendom kezom  (y)
to je samo pocetak jer vec u glavi imam nove ideje  :mrgreen:

na prvoj slici Bin Aladdin  :mrgreen:
na drugoj lampa iz koje je trebao izlazit moj nick sa foruma al je kezo morao nesto sfusat pa stavio moje ime :?
na trecoj slici Aladdinova princeza nije Jasmina vec Nikolina  8)
na cetvrtoj slici motor slozen  :jesus:

i uzivo je puno ljepse i detaljnije jer je slikano mobom sa losom kamerom  :(
da jos napomenem da se ovo nisam odlucio radit zbog pada ili necega kao mnogi, motor je ko iz ducana bio bez ogrebotine al me jos uvijek vuce ljubav prema drugacijim stvarima  (y)
 
Bas sam te neki dan vidio na Šubićevoj bez prednje maske pa sam mislio da si ruknuo ali eto odgovora... Uzivaj  (y)
 
Grex said:
Bas sam te neki dan vidio na Šubićevoj bez prednje maske pa sam mislio da si ruknuo ali eto odgovora... Uzivaj  (y)

hehe da svi su me pitali kaj sam se razbio da nisam imao plastike na motoru  8)
 
a jesi unistil original maske :shock:
 
e motor ti je bio prejak u origigi stanju,sad mi više baca na one klempave amere(još moraš zadnju vilicu produžit) :wink:

ali o ukusima se ne raspravlja
živio (y)
 
Bravo!!!    Stvarno izgleda super.....      Daj poslikaj odozada da vidim kako si riješio nosač tablice i dr. (y)
 
sonny said:
Bravo!!!    Stvarno izgleda super.....       Daj poslikaj odozada da vidim kako si riješio nosač tablice i dr. (y)
e fakat jel zna neko kako se rjesiti nosaca tablice a da ostane stop svjetlo i zmigavci :misli:
 
Mille said:
e fakat jel zna neko kako se rjesiti nosaca tablice a da ostane stop svjetlo i zmigavci :misli:

ja sam to rijesio sa ledicama al cete morat i auspuh mjenjat jer da ostavis original auspuh i skines nosac to onda katastrofalno izgleda  :palacdolje:
 
ludilo :wink:
da bin aladin :lolcry:

osobno mi je iz tog crtica drazi duh, ali onda ne bi bilo igre rijecima...

u svakom slucaju -  (y)
 
Loki said:
ludilo :wink:
da bin aladin :lolcry:

osobno mi je iz tog crtica drazi duh, ali onda ne bi bilo igre rijecima...

u svakom slucaju -  (y)

tema aladin je isla samo iz razloga jer sam prvo mislio stavit samo ovu lampu iznad fara da iz nje izlazi nick "Zlatni" jer me mnogi znaju pod tim nadimkom, al onda je kezo rekao da su mu neki djelovi motora prazni i da bi bilo ok nacrtat nesto... i reko stavit cemo sa jedne strane aladdina, s druge strane njegovu princezu i duha i lampu da izlaze iz onog usisa za zrak... e sad princeza je u originalu, a bin aladdin je radi jednog frenda koji me zajebava da sam muslimanski terorista  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inace nema to veze sa crticima i mojim godinama vec je jednostavno bilo prikladno uklopit likove iz tog crtica uz lampu iz crtica... a i nisam htio narusit originalne boje motora a ovi likovi su svi neki plavkasti i bas su se jebeno uklopili na motor  (y)
 
Zlatni2001 said:
ja sam to rijesio sa ledicama al cete morat i auspuh mjenjat jer da ostavis original auspuh i skines nosac to onda katastrofalno izgleda  :palacdolje:

      ........ma nije problem za top (bit će ATD), nego baš iz tog razloga i želim maknuti tu grbu od originalnog nosača, od njega se top ni ne vidi, nego problem je što nemam pojma o elektrici.......

....ovo dolje košta 710,00kn........
 
sonny said:
       ........ma nije problem za top (bit će ATD), nego baš iz tog razloga i želim maknuti tu grbu od originalnog nosača, od njega se top ni ne vidi, nego problem je što nemam pojma o elektrici.......

....ovo dolje košta 710,00kn........

eto ako nekog zanima ta RG racing lampa tj. mali nosac tablice imam ja i dajem za 300 kn ;)
montirano jednom na motor al se nisam vozio sa tim jer mi bilo ruzno  :mrgreen:
 
Dobro zlatni nema šta svaka čast na trudu  (y)

Neću reć dal mi se sviđa ili ne jer se o ukusima ne raspravlja  :mrgreen:
Ali uglavnom ušao si u uži izbor naj metRRo motora  :wink:
 
Horny said:
Ali uglavnom ušao si u uži izbor naj metRRo motora  :wink:
A tko si ti da o tome sudiš?

Pih! :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
ja sam to rijesio sa ledicama al cete morat i auspuh mjenjat jer da ostavis original auspuh i skines nosac to onda katastrofalno izgleda  :palacdolje:

Vidim da si mogao staviti više ledica čisto radi vidljivosti...

ako nekome treba shema za ledice i kako ih spojiti da ne izgaraju, te kako imati 1 red za svijetlo a drugi (duži red) za štop svijetlo slobodno nek se javi i dobit će shemu i vrijednosti LED-ica i ostalih komponenti u sklopu i to sve skupa ne košta ni 150kn (djelovi u dućanu) jedino uzme malo vremena a vidi se skoro bolje nego origigi lampa...a o izgledu nećemo ni pričati
inače bočno se stave mali LED žmigavci (budem stavio slike) koji koštaju u Lavado shopu u labinu 230kn par (član foruma lavado je gazda shopa). Jedino ima problem s njima što su skroz plastični pa se desni grije jako i recimo kod spore vožnje (defile na bikerima i sl) se jako zagrije i nesmije se dirati da se ne skrivi plastika nosača od topline...ali budem i to riješio kad uhvatim vremena...
budem stavio i slike mog motora "malo" dorađenog pa...ko voli nek izvoli...