cbr 900

jojovz

New member
Eto pala je odluka za kupovinu cbr 900rr 2002-2003 god. pa me interesira kakva su iskustva sa tim motorom,ponasanje u zavojima,stabilnost motoc ikla i tak. Ajmo ljudi, dojmovi!!!! :roll:
Hvala!
 
Ne znam kakv je motor pri voznji, ali sto se dizajna tice prva liga. Cak mi je ljepsi od novog cbr1000rr.
 
Same ga ti kupi i dotiraj v stagelj , a se druge bus videl , ali bu ti Honda Biker se povedal , moras same dobre paziti da se ne hmoris , ti je to huda kobila , hoce hitit z sedla ce nisi dober :LOL: :LOL: :yikes:
 
Budući da sam prozvan od svojeg zemljaka Slaveka, ovak, kaj imaš razmišljati, se razme da je to najbolja kupovina. Eto odgovor kakav se od mene i očekuje :mrgreen:
 
A cuj opreznosti nikad dosta, a najvaznije nisam vozio motor od 1998.(ponekad od prijatelja al jako kratko),pa ce trebat puno vremena da se opet motor,cesta i ja uskladimo. Ajmo,pa zar nema nikog da vozi taj bike :?:
 
To je meni najlijepsa honda uopce (nakon moje :mrgreen: , sala...) Ne fakat, ima ju frend i nikad problema s njom
 
Pa zar nitko da mi malo opise ponasanje motora na cesti??
Eh da i ak nekog zanima imam opis kak zamjenit diode da vam na sc 50 inst. tabla svijetli plavo il kakve vec diode ocete! Plavo je mrak!
Eh da i kak se sjebe blokada da vrti 1000 okretaja vise.
Ak nekog zanima nek se javi!