CBR1000RR 2008

Zlatni2001

New member
evo jedan link kako bi mogao izgledat... kazu da ce biti paprena  :mrgreen:

http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=167&Itemid=31

nagadja se cak i sa V4 motorom

evo jos jedan link

http://hondafireblade.blogspot.com/2007/07/2008-honda-cbr1000-rr-fireblade.html
 
nije loše :mrgreen: al nekako mi baca zadnji kraj na yamahu :misli:
 
DOMInatoR said:
Jel te već kopka, ha?  :jesus: :mrgreen:

ma ne kopka me, bas sam htio 6-icu kupit :)
a za 2 godine cu uzet opet novu 6-icu kad izadje, nadam se da ce biti naj u klasi i da nece imat konkurencije  :mrgreen:
 
Tolca said:
i topovi na suzuki  :mrgreen:

ovaj top je kao i na novom hornetu!
kako je krenulo sa tim PS-om mogu samo reci da ne mjenjaju pravo stanje u odnosu na PS koji je izasao dosta ranije... tako je bilo i sa hornetom. raspravljalo se o auspuhu koji je na kraju bio kao i onaj iz PS-a!
 
Zlatni2001 said:
ovaj top je kao i na novom hornetu!
kako je krenulo sa tim PS-om mogu samo reci da ne mjenjaju pravo stanje u odnosu na PS koji je izasao dosta ranije... tako je bilo i sa hornetom. raspravljalo se o auspuhu koji je na kraju bio kao i onaj iz PS-a!

ja sam ciljao na polozaj i mjesto gdje se nalazi  (y)
 
Zlatni2001 said:
a to da  (y)
samo se nadam da ce ipak ostat ispod sjedala jer mi je bas priraslo srcu  :wink:

bolje je ispod sjedala  :)
nema nikakve sanse za opeci se  :)
ovako ima ljudi koji prvi puta sjedaju na motor, i jos kao suvozaci, pa prislone nogu gdje joj nije mjesto  :mrgreen:
 
Mislim da je slika vjerna, tim više što su se pojavili i "ukradeni" originalni tehnički crteži ispuha za CBR 1000 2008 iz Hondinih pogona. Evo ih nekoliko, identični su kao kod novog Horneta(jednako ružni, s onim međuloncem s ljeve strane) samo imaju dva izlaza

08.jpg


06.jpg


05.jpg
 
V4  (y)

Lonac s onim "bulbom" oliti ispupcenjem  :palacdolje:.

Al nema veze, vlasnici ovog motora ce imat dodatni razlog da stave neki sportski lonac.
 
The Honda 2008 cbr1000rr Fireblade is rumored to have a V4 engine and a substantial reduction in weight over the 2007 CBR1000. The CBR6000RR had the major update so 2008 will be the year when the liter bike gets the major changes. The 2008 photos we have here are to give people an idea of what may be to come. There is more discussion on the new model on www.fireblades.org which is a Honda community site dedicated to Honda owners.
 
piranello said:
ma gore su pomješali kruške i jabuke! :wink:

I dobili kompot..  :LOL:

Ma, ja sam se nado da ce bit v4 sto bi bilo zanimljivo.. AL nema veze, svakako ce bit motor za 5! (y)