CBR1000RR Superbike

zvonko situm said:
...i ja to volim !
obrati pažnju na stražnju kawinu čeljust...

Takodjer!


A ova honda je gadnaaaa, au... Mozda sad dobe inspiracije za ljepotu pa naprave novu sp-jku sljedece godine!  :mrgreen:
 
joke said:
U ovom sportu (SBK, odnosno izvedenice od serijskih vozila) itekako je bitno kako izgleda vozilo

aha ,po meni je ipak bitnije ko je brži i ko je prvi  :misli:  :jesus:


http://www.worldsbk.com/championship.php?p_PilotiCostruttori=P&p_S_Campionato=SBK&p_Anno=2007
 
paky said:
aha ,po meni je ipak bitnije ko je brži i ko je prvi  :misli:  :jesus:


http://www.worldsbk.com/championship.php?p_PilotiCostruttori=P&p_S_Campionato=SBK&p_Anno=2007

imas ti kakvu proviziju od tog lobiranja :LOL:
 
možda su to samo nakeljili bezveze jer nisu imali što drugo. u članku piše da su hondu tek dobili i da nisu stigli ništa radit - što se i vidi jer osim blesavog auspuha motor nema ni trkaće oklope nego obične preljepljene power tejpom.
 
ovaj apuspuh na Hondi je KR Tuned, a oklopi su stakloplastika, samo je rep original.
i kad vec nema nis motor na sebi, kako objasnjavas ove Ohlins vilice i amortizer? :mrgreen:
 
to može reć netko tko vozi npr yamahu ili nekog talijanskog šminkera, ali da netko tko "navija" za suzuki kaže da je honda ružna, to još nisam vidio. Suzukijeva krmača ne samo da je daleko najteži motor nego je i najružniji  :jesus:
 
aurellie said:
to može reć netko tko vozi npr yamahu ili nekog talijanskog šminkera, ali da netko tko "navija" za suzuki kaže da je honda ružna, to još nisam vidio. Suzukijeva krmača ne samo da je daleko najteži motor nego je i najružniji  :jesus:
Po meni je GSX R 1000 K7 puno privlacnij od CBR 2008,a ako imas nesto protiv suzukia nemoj vrijedjat druge,ja protiv honde nemam nista honda ima dosta lijepih i brzih motocikala,ali sam malo razocaran dizajnom CBR 2008.
 
aurellie said:
to može reć netko tko vozi npr yamahu ili nekog talijanskog šminkera, ali da netko tko "navija" za suzuki kaže da je honda ružna, to još nisam vidio. Suzukijeva krmača ne samo da je daleko najteži motor nego je i najružniji  :jesus:

sta ti imas protiv yamahe?  :misli:

daj pogle dizajn honde i yamahe pa reci da je honda ljepsa, a onda zapakiraj stvari, a otpakiraj ih u popovaci.
 
Ja sam u životu vidio svakakvih ljubavi, ali ova prema hondi je definitivno u razini bolesti. Honditis je pravo ime za to. Obično vlasnici nemaju samo motor več se trude imati i auto, brodski motor, agregat.....
 
suzuki racer said:
A ko si ti da odlucujes koji je motor najbolji za to se tesko odluce  profesionalni vozaci i novinari a do sad svi znamo koje bio na prvom mjestu.

ma dajte ljudi , di su rezultati sa staze , pola ljudi i više sa ovog foruma nebi znalo izvuć maksimum na stazi iz skutera 50ccm a komoli iz 600-1000ccm .profesionalci sa serijskim motorom voze grobnik 1,36 i manje , a vi sa fensi tuninzima nemožete otić ispod 1:55  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
A dobro što si vi ljubitelji sporijih motora ne otvorite temu (u forumu skuteri) nego ste odi došli pisat
 
joke said:
Ja sam u životu vidio svakakvih ljubavi, ali ova prema hondi je definitivno u razini bolesti. Honditis je pravo ime za to. Obično vlasnici nemaju samo motor več se trude imati i auto, brodski motor, agregat.....
a neki hondisti neznaju ni sta voze pa tako moj frend mi govori godinu dana ka vozi hondu kornet  :LOL:
 
Tolca said:
pa reko sam da je motor ruzan ko padavica  :misli:

smijem komentirat valjda  :mrgreen:
naravno da smiješ samo ti komentiraj  :wink:
i meni je isto nova honda  :palacdolje: dok je sa slučajem 2006 več  (y)
 
joke said:
Ja sam u životu vidio svakakvih ljubavi, ali ova prema hondi je definitivno u razini bolesti. Honditis je pravo ime za to. Obično vlasnici nemaju samo motor več se trude imati i auto, brodski motor, agregat.....

Nismo svi isti...ja vozim Hondu (auto) i Kawasaki....ali ova nova CBR mi ja katastrofa.... :palacdolje:
Dizajn su unazadili 10 godina u odnosu na prošlu.
Inače može se ova ljubav okarakterizirati kao Japanitis.... :LOL: