CBR600

Status
Not open for further replies.

Zlatni2001

New member
Danas isao u top moto po plocice za horneta i reko da pitam da li bi uzeli motor star 11 mjeseci pod racun... moram priznat da su me bas ugodno iznenadili i pristali na to! uglavnom odluka je pala na novog cbr-a 600 (bijelo crni) rekli su mi samo da mi prije moraju odobrit leasing za novi i da bi onda uzeli ovog horneta! Nude mi 46000 kn sto je ok po meni!
sutra u rano jutro picim u hypo banku dogovorit sve oko toga. tako da bi ako sve bude ok i po planu mogao biti vlasnik novog cbr-a 600  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
rata bi mi bila malo veca nego sto je sad a uzeo bi na 3 godine uz ucesce koje moram dati!  :wink:
 
Danas sam baš sjedio na toj bijelo crnoj,i moram priznat da mi se jako sviđa  (y)
 
Ajd brzo rješavat te papire dok se još niu predomislili za cjenu starog!  :wink:
 
dobar deal ti nude baci se prsimice i oma uzimaj. I nemoj se sad vozati na hornetu da te nebi koja budala bacila pa da bude sranja i osta bez oba. Posalji sliku ote crno -bile da vidimo sta si uzea.  :misli:
 
Ja kada sam bio u top motu, rekli su da pod račun primaju samo hondine motore koji su u dobrom stanju, tak da ne znam zakej se tak čudiš kaj su prihvatili tvoju ponudu, jel se može Zlatni znat koliko je tvoj Hornet star i ima kilometri.
 
star je 11 mjeseci i ima 9058 km  :mrgreen:
sad sam otisao po ponudu za leasing i sve je ok samo mi ostaje nabavit 24000 kn za ucesce...nadam se da ce stari biti darezljiv jer toliko ima i poreza na motor pa mu se to odbija tako i tako ;)
 
Zlatni2001 said:
star je 11 mjeseci i ima 9058 km  :mrgreen:
sad sam otisao po ponudu za leasing i sve je ok samo mi ostaje nabavit 24000 kn za ucesce...nadam se da ce stari biti darezljiv jer toliko ima i poreza na motor pa mu se to odbija tako i tako ;)

Sad si zajebo sekola  :LOL: :LOL:  više nebu jedina crno-bijela CBRka na forumu.  :mrgreen:

Sretno s papirima  (y)
 
DOMInatoR said:
Sad si zajebo sekola  :LOL: :LOL:  više nebu jedina crno-bijela CBRka na forumu.  :mrgreen:

Sretno s papirima  (y)

a viđen je i po gradu neki wonnabe Sekol :LOL:
lik ima isto crno bijelu cbrku, repsol jaknu i brijem da ima isto RX-7 crno-bijelu :mrgreen:
 
DOMInatoR said:
Sad si zajebo sekola  :LOL: :LOL:  više nebu jedina crno-bijela CBRka na forumu.  :mrgreen:

Sretno s papirima  (y)

vec sam dobio prerdacun i nije crno bijela vec plavo bijela  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nekako mi je bila ljepsa u tom trenutku...
 
Zlatni2001 said:
vec sam dobio prerdacun i nije crno bijela vec plavo bijela  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nekako mi je bila ljepsa u tom trenutku...

Iskreno neopisivo mi je drago da si uzeo bijelo-plavu (y) (y) (y) (y)
 
ako se ne varam to je kao najlaksi motor u toj klasi i sjedenje je dosta uspravno sto nije lose za grad i putovanja!
malo sam probao i mislim da motor ne umara uopce, kao nekir-ovi
 
Sekol600RR said:
Samo je jedan Sekol600RR, ostalo su klonovi! :mrgreen:
Samo je jedan klon, ostalo su Sekol600RR-ovi  :mrgreen:
 
king said:
a viđen je i po gradu neki wonnabe Sekol :LOL:
lik ima isto crno bijelu cbrku, repsol jaknu i brijem da ima isto RX-7 crno-bijelu :mrgreen:

A Sekol je jedan i neponovljivi, živio Sekol  :mrgreen:
 
Sporier5 said:
E sada idem kaparit istu kao tvoju samo da nebudeš jedini  :mrgreen:

Nisam jedini King je videl nekog tipa kaj me kopira, a veli i da ga je Franc videl!
Stari, moja ima bijele felge! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sporier5 said:
E sada idem kaparit istu kao tvoju samo da nebudeš jedini  :mrgreen:

ne trudi se, bit ce ih ko blata te boje jer je fakat boja ok i mislim da su bas pogodili boje za ovu godinu
 
:misli:
crno bijela je lipa kombinacija ... možda i ja uzmem tu,a ne crveno crnu  :misli: :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
ne trudi se, bit ce ih ko blata te boje jer je fakat boja ok i mislim da su bas pogodili boje za ovu godinu

Da bit če ih zato kaj su pogodili boju za šminkere  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.