CBR650R e-clutch

Author

Well-known member
DOHC redni motor s četiri cilindra i 16 ventila daje maksimalnu snagu od 70 kW/94 KS pri brzini do 12.000 o/min.
Samo kod Honde. Potpuno novo iskustvo vožnje zahvaljujući elektronički kontroliranoj spojki. Naravno, mjenjač sa šest stupnjeva prijenosa može se mijenjati ručno kao i obično. Ali ako na TFT zaslonu odaberete elektronički upravljanu spojku, više vam ne treba poluga spojke. Tako je jednostavno. Kada krećete iz mjesta, mijenjate brzine i zaustavljate se, sve što trebate učiniti jenogom pritisnuti ručicu mjenjača. Elektronički kontrolirana spojka čini ostalo – glatko, u bilo kojem trenutku i bez odgode, poput iskusnog vozača utrka. Odugovlačenje je nemoguće. Puno ste opušteniji u prometu. Želite li koristiti kvačilo iz bilo kojeg razloga? Nema problema. Ovo radi u bilo kojem trenutku.

2024-Honda-CBR650R-630x411.jpg
 
  • Like
Reactions: WraGG
I sve bi bilo divno i bajno da taj sklop ne strši bočno kao sise od gej esa.
 

Attachments

  • IMG_20231111_103929.jpg
    IMG_20231111_103929.jpg
    283.6 KB · Views: 0
Kada bi to uveli na sve modele ja bi bio nasretniji. Uvijek kada uđem u grad nakon vožnje poželim da nisam ni krenio koliko mi dopizdi kvačilo, prva, kvačilo, gore, kvačilo, prva, kvačilo, gore... i nakon toga pređem 4.3 metra, ruka mi već utrnuta, i vidim još 60 auta ispred sebe do crvenog.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Što da ti kažem, vježbaj podlakticu. Hiljdade i hiljade zgibova. :mrgreen:

Ne znam, meni se čini kao bespotrebna komplikacija, a cca 60-70% ukupne kilometraže mi je gradska vožnja.
 
Vježbam samo sa bocom pive. ;) Ma to je nešto između dct i normalnog, samo eto možeš kad uđeš u grad kliknut na taj e-kurac i samo nogom radit a do tad u gužvi čačkat navigaciju, mobitel, nos kad te svrbi i slično. Meni grad služi samo da izađem iz njega, jer to stani kreni mi ubije užitak u vožnji.
 
Meni je to ok, na kraju krajeva zato više i ne vozim motor po gradu, draži mi skjuter, ali gledam nešto i nije mi jasno, ova hondica je s jednim R, niti 100 KS, WTF, otkad to ?
 
Meni je to ok, na kraju krajeva zato više i ne vozim motor po gradu, draži mi skjuter, ali gledam nešto i nije mi jasno, ova hondica je s jednim R, niti 100 KS, WTF, otkad to ?
Ovaj je blaži, ima i 600rr (121ks) novi koji malo bolje vuče i nema ove gradske olakšice kao e-kvacilo
 
  • Like
Reactions: hondimir
Koji k jbt,,,,sta ove pickice od muskaraca vise ni kvacilo ne mogu/ne zele stiskat..... kak bi se reklo 'What a time to be alive' ....jos malo pa ce netko morat i trpat umjesto njih kako je krenulo......
 
Zasto si onda na kompu muškarčino, imaš pisaći stroj sigurno u podrumu, iskoristi ga😂 ionako samo pičkice koriste tehnologiju...

Kako je ta lijeva ruka nekima bitna jbt, smiješni ste. Moš mislit, puštamo lagano kvačilo i dajemo gas, wow😂
 
  • Haha
Reactions: Octane
Zasto si onda na kompu muškarčino, imaš pisaći stroj sigurno u podrumu, iskoristi ga😂 ionako samo pičkice koriste tehnologiju...

Kako je ta lijeva ruka nekima bitna jbt, smiješni ste. Moš mislit, puštamo lagano kvačilo i dajemo gas, wow😂
Razumijem te u potpunosti :ROFLMAO:
 
  • Love
Reactions: Author
sere mi se kad vidim takve “izume”

inače taj motor je genijalan za vozit

sva sreća može se dobt i bez tog sranja za lijenu njemačku debelu ženskad




Srki
 
kvacilo ce radit u kombinaciji sa QS.
jebote, nije ni cudo sto smo tehnoloski na shupku svijeta.
jedina proizvodnja u drzavi je proiuvodnja metana kad se dobro nazderemo
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Ovo je qs od honde da retardi ne moraju sami stavljat i popravljat nakon par tkm, samo ovi zaostali starci to ne kuze, najbolje da kapa ulje pa da imaju gdje iskoristit alat od dide
 
kvacilo ce radit u kombinaciji sa QS.
jebote, nije ni cudo sto smo tehnoloski na shupku svijeta.
jedina proizvodnja u drzavi je proiuvodnja metana kad se dobro nazderemo
dabog da ti žena poklonila za rođendan Bosch električno drkalo za kurac




Srki
 
Imam komsiju, vozi neki šrot iz 80-ih, stalno stavlja novi karton za dichtung i govori kako mrzi novu tehnologiju. Ja mu kazem kad vidim jednu kap prodam govno i uzmem novo. Kaže eeee nije to fora, moraš naći problem i srediti ga. Ja reko, pa susjede 7 godina sam u zgradi i ti još mijenjaš kartone svaki mjesec od tada.

Lik mrzi motore koji pokazuju u kojoj si brzini, to je za pičkice kaže😂
 
  • Haha
Reactions: hondimir