CBR650R e-clutch

Lik mrzi motore koji pokazuju u kojoj si brzini, to je za pičkice kaže😂
Uuuu, imam i ja jednog takvog tu. Koji god motor kupim a da nema pokazivac stupnja prenosa, ja to odmah namontiram jer volim to imati i ne razmisljati u kojoj sam brzini.
Jel mislis da je iti jednom propustio da kaze da njemu to ne treba jer on zna voziti motor? :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Author
Haha pa poanta ne žele prihvatit napredak ili još gore da oni ne znaju što je taj dio na motoru.

Ovaj moj je pravi Scrooge. Kad je vidio ABS, kaže e bože šta neće sve stavit na motor. A lik vozi 7 km do posla i nazad i to je to, onda opet šarafa.

Ja mu pričam da postoji i kontrola proklizavanja, al ne kuži, nemoš objasnit. Ostao u 1982.
 
Haha pa poanta ne žele prihvatit napredak ili još gore da oni ne znaju što je taj dio na motoru.

Ovaj moj je pravi Scrooge. Kad je vidio ABS, kaže e bože šta neće sve stavit na motor. A lik vozi 7 km do posla i nazad i to je to, onda opet šarafa.

Ja mu pričam da postoji i kontrola proklizavanja, al ne kuži, nemoš objasnit. Ostao u 1982.
Ma i ja volim oldskul motore i vise volim sarafiti nego voziti, ali ne pravim se da sam Chuck Norris bajker i ne omalovazavam nesto sto meni ne odgovara ili ne treba. To mi je bas ono dno dna.
Ne znam, lik valjda ima potrebu se dokazivati iz nekog razloga. Moguce kompleks manje vrijednosti, pa se jadan vadi i cupa kako zna i umije.
 
  • Like
Reactions: Author