CBR900 RR!!!

moram priznat da mi se svida rep  (y)
i mat boja  :D

nego, sto ti je ova bijela bocica na drugoj slici? kraj gljive  :misli:
 
to luci iz masine ko korijen kad osijeces na drvetu pa to pijem za dobar seks dobije mi moj obrtaja :mrgreen:,salim se malo sto bi rekli na kulturno preliv boca :wink:
 
HardCore said:
gsxr750 W oznaka za vodenjak :palacdolje: s konja na magarca uljara je vrh

Ajde nemoj tako CBRka je majka isto, evo meni ista ovakva sjedi u garaži i čeka bolje dane (da ju sredim) !
Samo se ja klonim poliranja i ide rama na plastifikaciju u crno zajedno sa vilicom,trokutovima i farom. Felge će biti plastificirane u jarko crveno.

Koja ti je ovo godište točno ?
 
Uh kako je gadna al i treba bit gadna  (y)svaka cast na trudu  (y)
 
Ako vam trebaju kakvi djelovi mašine imam i je nešto samo ti nemam taj kiler i glavo a ostatak mašine je tu pa ako zatreba kome nek se javi na pp (y)
 
Babi said:
Ako vam trebaju kakvi djelovi mašine imam i je nešto samo ti nemam taj kiler i glavo a ostatak mašine je tu pa ako zatreba kome nek se javi na pp (y)

A čuj mašinu ću tek rastavljat za cca mj. dana jer ne mogu ranije zbog ispita pa ak mi bude trebalo što javim ti se.
 
Icek said:
Probaj stavit neke perforirane moderne diskove !

      Nisam siguran, ali ako su ono diskovi sa GSXRa ujlare možda ne izgledaju moderno ali dobro koče garant.
 
da da ovi moderni su pravo dobri vecinom su razlokani,a malo dijete nek ga nabije spicom iskrivi se :palacdolje: